brodzik prostokątny koło standard plus 80x80x20 biały akryl xbn1480000
Nr kat. 100246437
opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia łazienki, który pomoże Ci stworzyć wygodne pomieszczenie? W takim razie BRODZIK PÓŁOKRĄGŁY KOŁO STANDARD PLUS 80X80X20,5 FI 52 MM BIAŁY AKRYL XBN1480000 to doskonała propozycja dla Ciebie. Ten element wyposażenia wnętrza prezentuje półokrągły kształt oraz białą barwę. Jego wysokość to 20,5 cm, szerokość to 80 cm, a głębokość to 80 cm. Średnica odpływu to 52 mm. Należy do kolekcji Standard Plus. BRODZIK PÓŁOKRĄGŁY KOŁO STANDARD PLUS 80X80X20,5 FI 52 MM BIAŁY AKRYL XBN1480000 jest wykonany z akrylu. Dzięki temu materiałowi posłuży przez długi czas. Producent udziela 10 lat gwarancji na BRODZIK PÓŁOKRĄGŁY KOŁO STANDARD PLUS 80X80X20,5 FI 52 MM BIAŁY AKRYL XBN1480000.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | Standard Plus |
|---|---|
| Materiał brodzika: | Akryl |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Kolor: | Biały |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Półokrągły |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 20.5 cm |
| Średnica odpływu: | 52 mm |
| Symbol producenta: | XBN1480000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia łazienki, który pomoże Ci stworzyć wygodne pomieszczenie? W takim razie BRODZIK PÓŁOKRĄGŁY KOŁO STANDARD PLUS 80X80X20,5 FI 52 MM BIAŁY AKRYL XBN1480000 to doskonała propozycja dla Ciebie. Ten element wyposażenia wnętrza prezentuje półokrągły kształt oraz białą barwę. Jego wysokość to 20,5 cm, szerokość to 80 cm, a głębokość to 80 cm. Średnica odpływu to 52 mm. Należy do kolekcji Standard Plus. BRODZIK PÓŁOKRĄGŁY KOŁO STANDARD PLUS 80X80X20,5 FI 52 MM BIAŁY AKRYL XBN1480000 jest wykonany z akrylu. Dzięki temu materiałowi posłuży przez długi czas. Producent udziela 10 lat gwarancji na BRODZIK PÓŁOKRĄGŁY KOŁO STANDARD PLUS 80X80X20,5 FI 52 MM BIAŁY AKRYL XBN1480000.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | Standard Plus |
|---|---|
| Materiał brodzika: | Akryl |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Kolor: | Biały |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Półokrągły |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 20.5 cm |
| Średnica odpływu: | 52 mm |
| Symbol producenta: | XBN1480000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
brodzik prostokątny koło standard plus 80x80x20 biały akryl xbn1480000
Nr kat. 100246437
Wybrane dla Ciebie



