Baner produktowy
Baner produktowy
BRODZIK PROSTOKĄTNY NEW TRENDY DALIA 80X80 BIAŁY AKRYL CER-0247
1/2

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Doskonałe wykonanie i fantastyczne parametry techniczne charakteryzują półokrągły BRODZIK DALIA 80X80 NEW TRENDY CER-0247. Prezentowany model odznacza się wysoką wytrzymałością na obciążenie, dzięki wzmocnionej konstrukcji. Dodatkową zaletą produktu jest podstawa styropianowa, posiadająca izolację akustyczną, która skuteczne wygłusza hałas spadającej wody. Zapewnia to dodatkowy komfort podczas codziennej kąpieli i długą żywotność produktu. Brodzik jest przystosowany do syfonu o średnicy 90mm. Polecany do każdego pomieszczenia łazienkowego, niezależnie od jego stylistyki aranżacyjnej. Model objęty 2-letnią gwarancją od producenta.

Szczegóły Produktu

Materiał brodzika:Akryl
Dostawca:New Trendy
Gwarancja:2 lata
Kształt:Półokrągły
Głębokość:80 cm
Szerokość:80 cm
Wysokość:16 cm
Kolekcja:Dalia
Symbol producenta:CER-0247

Opinie

brodzik prostokątny new trendy dalia 80x80 biały akryl cer-0247

Nr kat. 100152667

563 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
JAK DOBRAĆ NAJLEPSZY BRODZIK PRYSZNICOWY?

1

KSZTAŁT I ROZMIAR

Wybór odpowiedniego kształtu brodzika: 1/4 koła, kwadrat, prostokąt, pentagonalny czy asymetryczny, często determinowany jest już dokonamy wyborem rodzaju kabiny prysznicowej czy względami technicznymi. Niektórzy z nas decydują się na zakup brodzików podpłytkowych a inni kupują brodziki bardziej praktyczne np. z siedziskiem. Szeroki wybór zarówno kształtów jak i rozwiązań technicznych zapewni każdemu z nas optymalne rozwiązanie.

2

WYSOKOŚĆ

Parametr wysokości brodzika jest niezwykle istotny przy konfigurowaniu brodzika z kabina prysznicową jak również w sytuacji, gdy nie mamy możliwości kucia w posadzce. Przy niskich kabinach profilowych lepiej wybrać brodziki nieco wyższe, pow. 14cm, dzięki czemu unikniemy konieczności pochylania głowy przy wejściu do kabiny. Ze względów praktycznych, gdy chcemy traktować brodzik również jako 'wannę' dla dzieci swoją uwagę kierujmy na głębsze i zarazem wyższe brodziki z siedziskiem. Szeroki wybór brodzików daje nam możliwość wyboru brodzików w zakresie wysokości od 0 cm (podpłytkowe) do aż 45 cm.

3

ŚREDNICA ODPŁYWU

Im większą deszczownicę posiadamy w łazience tym zapotrzebowanie na ewakuację wody jest większe. I z tym wiąże się parametr średnicy odpływu w brodziku (50mm czy 90mm). Pamiętajmy o tym parametrze szczególnie przy wyborze odpowiedniego syfonu do naszego brodzika.

4

MATERIAŁ WYKONANIA

Szeroki wybór brodzików daje nam możliwość elastycznego podejścia do aranżacji naszej łazienki. Materiał z którego wykonany jest brodzik wpływa jak najbardziej na estetykę naszej łazienki. Brodzik: akrylowy, ceramiczny, stalowy, kamienny czy konglomeratowy daje nam również możliwość zabawy kolorem, od białego po czarnego i nadawanie odpowiedniego charakteru naszej łazience.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.