szafka wisząca otwarta bristol wysoka 15x92 cm biały mat
Nr kat. 100396175
opis produktu
Bristol Szafka Wisząca Wysoka Otwarta G-15-H92 Biały Mat to idealne rozwiązanie do Twojej przestrzeni. Produkt charakteryzuje się szerokością 15 cm, wysokością 92 cm i głębokością 30 cm w kolorze białym. Posiada niezwykłe i piękne wzornictwo idealnie pasujące do wszystkich stylów meblowych. Niezwykle trwała konstrukcja może pomieścić wiele przedmiotów. Projekt zapewnia również dostęp do przechowywanych przedmiotów w dowolnym momencie. Niezobowiązujący design wykonany z wysokiej jakości materiału tworzy stylowy dodatek do wszystkich Twoich pomieszczeń i mebli. Szafka otwarta Bristol G-15-H92 to produkt nie do przecenienia przy urządzaniu pomieszczenia.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca wysoka |
| Szerokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Bristol Szafka Wisząca Wysoka Otwarta G-15-H92 Biały Mat to idealne rozwiązanie do Twojej przestrzeni. Produkt charakteryzuje się szerokością 15 cm, wysokością 92 cm i głębokością 30 cm w kolorze białym. Posiada niezwykłe i piękne wzornictwo idealnie pasujące do wszystkich stylów meblowych. Niezwykle trwała konstrukcja może pomieścić wiele przedmiotów. Projekt zapewnia również dostęp do przechowywanych przedmiotów w dowolnym momencie. Niezobowiązujący design wykonany z wysokiej jakości materiału tworzy stylowy dodatek do wszystkich Twoich pomieszczeń i mebli. Szafka otwarta Bristol G-15-H92 to produkt nie do przecenienia przy urządzaniu pomieszczenia.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca wysoka |
| Szerokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca otwarta bristol wysoka 15x92 cm biały mat
Nr kat. 100396175
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać





