szafka wisząca niska bristol 45x36 cm mdf lakier biały mat cichy domyk podnośnik hk-xs
Nr kat. 100396199
opis produktu
BRISTOL SZAFKA WISZĄCA NISKA GO-45 HK-XS marki Bristol to eleganckie i kompaktowe rozwiązanie do Twojego wnętrza o minimalistycznym charakterze. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia elegancki wygląd i niezawodność. Jej szerokość wynosi 45 cm, wysokość to 36 cm, a głębokość 32 cm. Eleganckie wykończenie w białym macie optycznie powiększa przestrzeń i nadaje jej lekkości. Jest wyposażona w cichy domyk , a użyte materiały ułatwiają czyszczenie powierzchni. Ta szafka to funkcjonalny i estetyczny dodatek do każdego pomieszczenia, nadający mu jeszcze bardziej atrakcyjny wygląd. Zastosowane materiały i wysoka jakość wykonania zapewniają trwałość i bezawaryjne użytkowanie. Skorzystaj z zakupu białej szafki wiszącejGO-45 HK-XS od marki Bristol i ciesz się praktycznym użytkowaniem.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca niska |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BRISTOL SZAFKA WISZĄCA NISKA GO-45 HK-XS marki Bristol to eleganckie i kompaktowe rozwiązanie do Twojego wnętrza o minimalistycznym charakterze. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia elegancki wygląd i niezawodność. Jej szerokość wynosi 45 cm, wysokość to 36 cm, a głębokość 32 cm. Eleganckie wykończenie w białym macie optycznie powiększa przestrzeń i nadaje jej lekkości. Jest wyposażona w cichy domyk , a użyte materiały ułatwiają czyszczenie powierzchni. Ta szafka to funkcjonalny i estetyczny dodatek do każdego pomieszczenia, nadający mu jeszcze bardziej atrakcyjny wygląd. Zastosowane materiały i wysoka jakość wykonania zapewniają trwałość i bezawaryjne użytkowanie. Skorzystaj z zakupu białej szafki wiszącejGO-45 HK-XS od marki Bristol i ciesz się praktycznym użytkowaniem.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca niska |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca niska bristol 45x36 cm mdf lakier biały mat cichy domyk podnośnik hk-xs
Nr kat. 100396199
Zobacz inne z kolekcji
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







