szafka wisząca bristol 90x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100396208
opis produktu
Jeżeli szukasz funkcjonalnej szafki, która nada nowy wyraz Twoim wnętrzom, to BRISTOL SZAFKA WISZĄCA G2-90 BIAŁY MAT to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Ten stylowy mebel o szerokości 90 cm wyposażony jest w cichy domyk, dzięki czemu drzwiczki bezszelestnie się zamykają. Szafka ma wysokość 72 cm i głębokość 32 cm i 90 cm szerokości. Precyzyjne wykonanie i uniwersalny kolor sprawiają, że świetnie komponuje się w każdym pomieszczeniu. Zaufaj nowoczesnemu designowi i zmień wnętrze swojego domu w najmodniejszy sposób. BRISTOL SZAFKA WISZĄCA G2-90 BIAŁY MAT to produkt idealny zarówno dla klasycznych, jak i współczesnych stylizacji.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jeżeli szukasz funkcjonalnej szafki, która nada nowy wyraz Twoim wnętrzom, to BRISTOL SZAFKA WISZĄCA G2-90 BIAŁY MAT to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Ten stylowy mebel o szerokości 90 cm wyposażony jest w cichy domyk, dzięki czemu drzwiczki bezszelestnie się zamykają. Szafka ma wysokość 72 cm i głębokość 32 cm i 90 cm szerokości. Precyzyjne wykonanie i uniwersalny kolor sprawiają, że świetnie komponuje się w każdym pomieszczeniu. Zaufaj nowoczesnemu designowi i zmień wnętrze swojego domu w najmodniejszy sposób. BRISTOL SZAFKA WISZĄCA G2-90 BIAŁY MAT to produkt idealny zarówno dla klasycznych, jak i współczesnych stylizacji.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca bristol 90x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100396208
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






