szafka wisząca bristol 80x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100396209
opis produktu
BRISTOL SZAFKA WISZĄCA G2-80 BIAŁY MAT to produkt w stylu nowoczesnym, który pozwoli Ci z powodzeniem stworzyć inspirujące i jednocześnie funkcjonalne miejsce do przechowywania w swojej kuchni. Szafka została dodatkowo wyposażona w cichy domyk. Elegancki biały mat prezentuje się doskonale, a jej wymiary - 82 cm x 72 cm x 32 cm - idealnie wpasują się do Twojego wnętrza. Dzięki wykorzystaniu w szafce materiałów wysokiej jakości, jest ona trwała oraz odporna na uszkodzenia. Przenieś zachwycający design BRISTOL G2-80 do swojej kuchni i pozwól mu wzbogacić i urozmaicić Twój dom.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BRISTOL SZAFKA WISZĄCA G2-80 BIAŁY MAT to produkt w stylu nowoczesnym, który pozwoli Ci z powodzeniem stworzyć inspirujące i jednocześnie funkcjonalne miejsce do przechowywania w swojej kuchni. Szafka została dodatkowo wyposażona w cichy domyk. Elegancki biały mat prezentuje się doskonale, a jej wymiary - 82 cm x 72 cm x 32 cm - idealnie wpasują się do Twojego wnętrza. Dzięki wykorzystaniu w szafce materiałów wysokiej jakości, jest ona trwała oraz odporna na uszkodzenia. Przenieś zachwycający design BRISTOL G2-80 do swojej kuchni i pozwól mu wzbogacić i urozmaicić Twój dom.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca bristol 80x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100396209
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






