szafka dolna narożna bristol 80-90x82 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100396436
opis produktu
Elegancka SZAFKA DOLNA NAROŻNA BRISTOL DNW-90 to doskonałe połączenie estetyki i jakości. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, w nowoczesnym białym matowym kolorze, sprawia że idealnie wpasuje się w każdy wystrój Twojego domu. BRISTOL DNW-90 to szafka narożna o wymiarach szerokość 85 cm, wysokość 82 cm i głębokość 85 cm. Wysoka trwałość, łatwy montaż oraz bardzo duża pojemność schowków, czyni BRISTOL DNW-90 idealnym rozwiązaniem do zaaranżowania Twojego wnętrza. Estetyczny i niezawodny mebel spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wybierz BRISTOL DNW-90 i miej pewność zadowolenia.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 85 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 85 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancka SZAFKA DOLNA NAROŻNA BRISTOL DNW-90 to doskonałe połączenie estetyki i jakości. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, w nowoczesnym białym matowym kolorze, sprawia że idealnie wpasuje się w każdy wystrój Twojego domu. BRISTOL DNW-90 to szafka narożna o wymiarach szerokość 85 cm, wysokość 82 cm i głębokość 85 cm. Wysoka trwałość, łatwy montaż oraz bardzo duża pojemność schowków, czyni BRISTOL DNW-90 idealnym rozwiązaniem do zaaranżowania Twojego wnętrza. Estetyczny i niezawodny mebel spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wybierz BRISTOL DNW-90 i miej pewność zadowolenia.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 85 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 85 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna narożna bristol 80-90x82 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100396436
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






