szafka dolna bristol 3 szuflady 60x82 cm mdf lakier biały mat modernbox
Nr kat. 100396448
opis produktu
BRISTOL SZAFKA DOLNA DS-60-2W-1N MODERNBOX BIAŁY MAT to idealne rozwiązanie do Twojego mieszkania. Wykonana z z dbałością o najmniejsze detale, zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Ten produkt o szerokości 60 cm, wysokości 82 cm, oraz głębokości 53 cm to coś naprawdę czego brakuje w Twoim domu. Szafka dopasowana jest do różnego typu pomieszczeń, dzięki swojemu białemu matowemu wykończeniu. Model ten wyposażony w trzy szuflady wyposażone w cichy domyk, gwarantują wygodę i zapewniają wytrzymałość aż do 30 kg. Dodatkowo, szafkę można łatwo zamontować i niewątpliwie będzie wspaniale prezentowała się w Twojej nowoczesnej kuchni. Wybierz ją i ciesz się z Twojego doskonałego wyboru.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BRISTOL SZAFKA DOLNA DS-60-2W-1N MODERNBOX BIAŁY MAT to idealne rozwiązanie do Twojego mieszkania. Wykonana z z dbałością o najmniejsze detale, zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Ten produkt o szerokości 60 cm, wysokości 82 cm, oraz głębokości 53 cm to coś naprawdę czego brakuje w Twoim domu. Szafka dopasowana jest do różnego typu pomieszczeń, dzięki swojemu białemu matowemu wykończeniu. Model ten wyposażony w trzy szuflady wyposażone w cichy domyk, gwarantują wygodę i zapewniają wytrzymałość aż do 30 kg. Dodatkowo, szafkę można łatwo zamontować i niewątpliwie będzie wspaniale prezentowała się w Twojej nowoczesnej kuchni. Wybierz ją i ciesz się z Twojego doskonałego wyboru.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna bristol 3 szuflady 60x82 cm mdf lakier biały mat modernbox
Nr kat. 100396448
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






