słupek wysoki bristol do zabudowy piekarnika 60x220 cm mdf lakier czarny mat podnośnik gazowy
Nr kat. 100339555
opis produktu
Bristol Słupek Pod Zabudowę Piekarnika Wysoki DP-60-220 Czarny Mat to elegancka szafka, która idealnie nadaje się do tradycyjnej kuchni. Słupek ma wymiary 60 cm szerokości, 58 cm głębokości i 230 cm wysokości. Funkcja cichego domyku zwiększa komfort użytkowania szafki. Solidna konstrukcja i staranne wykonanie gwarantują długą żywotność produktu. Dzięki temu słupkowi stworzysz w swojej kuchni praktyczną i wygodną przestrzeń do przechowywania.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier czarny mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Czarny mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Bristol Słupek Pod Zabudowę Piekarnika Wysoki DP-60-220 Czarny Mat to elegancka szafka, która idealnie nadaje się do tradycyjnej kuchni. Słupek ma wymiary 60 cm szerokości, 58 cm głębokości i 230 cm wysokości. Funkcja cichego domyku zwiększa komfort użytkowania szafki. Solidna konstrukcja i staranne wykonanie gwarantują długą żywotność produktu. Dzięki temu słupkowi stworzysz w swojej kuchni praktyczną i wygodną przestrzeń do przechowywania.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier czarny mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Czarny mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki bristol do zabudowy piekarnika 60x220 cm mdf lakier czarny mat podnośnik gazowy
Nr kat. 100339555
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






