słupek wysoki bristol do zabudowy lodówki 60x220 cm mdf lakier czarny mat blum podnośnik gazowy
Nr kat. 100339558
opis produktu
Bristol Słupek Pod Zabudowę Lodówki Wysoki DL-60-220 Czarny Mat to znakomity przykład funkcjonalnego i pięknego designu. Ten solidny, pasujący do tradycyjnego stylu słupek z pewnością wniesie wyjątkowy klimat do Twojej kuchni. Słupek zaprojektowano w precyzyjny sposób, aby idealnie wpasować się w aranżacje wnętrz. Materiały użyte do produkcji słupka zapewniają wysoką jakość, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość słupka. Ma on szerokość 60 cm, głębokość 58 cm oraz wysokość 230 cm. Prezentuje się nadzwyczaj interesująco i został wykonany z dbałością o każdy detal.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier czarny mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Czarny mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Bristol Słupek Pod Zabudowę Lodówki Wysoki DL-60-220 Czarny Mat to znakomity przykład funkcjonalnego i pięknego designu. Ten solidny, pasujący do tradycyjnego stylu słupek z pewnością wniesie wyjątkowy klimat do Twojej kuchni. Słupek zaprojektowano w precyzyjny sposób, aby idealnie wpasować się w aranżacje wnętrz. Materiały użyte do produkcji słupka zapewniają wysoką jakość, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość słupka. Ma on szerokość 60 cm, głębokość 58 cm oraz wysokość 230 cm. Prezentuje się nadzwyczaj interesująco i został wykonany z dbałością o każdy detal.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier czarny mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Czarny mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki bristol do zabudowy lodówki 60x220 cm mdf lakier czarny mat blum podnośnik gazowy
Nr kat. 100339558
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






