blat łazienkowy cersanit millos 100 cm czarny mat s1021-015
Nr kat. 100562652
opis produktu
Blat łazienkowy Cersanit Millos 100 cm czarny mat s1021-015 to idealnie gładki model o matowym wykończeniu powierzchni, który wniesie do wnętrza elegancką, wyrazistą i ponadczasowa kolorystykę. Prezentowany blat łazienkowy czarny jest wyjątkowo łatwy w pielęgnacji oraz utrzymaniu czystej powierzchni. Model odporny na uszkodzenia mechaniczne nie ulega zarysowaniom, pęknięciom, odpryskom ani odbarwieniom. Blaty łazienkowe z kolekcji Millos powstały z płyty wiórowej. Element serii mebli modułowych producenta Cersanit pozwala stworzyć funkcjonalną przestrzeń dopasowaną do parametrów wnętrza oraz preferencji użytkowników. Wymiary powyższego blatu łazienkowego sięgają 100 cm szerokości, 45 cm głębokości oraz 1.8 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Płyta wiórowa |
| Cechy szczególne: |
|
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Symbol producenta: | S1021-015 |
| Waga brutto: | 6.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Blat łazienkowy Cersanit Millos 100 cm czarny mat s1021-015 to idealnie gładki model o matowym wykończeniu powierzchni, który wniesie do wnętrza elegancką, wyrazistą i ponadczasowa kolorystykę. Prezentowany blat łazienkowy czarny jest wyjątkowo łatwy w pielęgnacji oraz utrzymaniu czystej powierzchni. Model odporny na uszkodzenia mechaniczne nie ulega zarysowaniom, pęknięciom, odpryskom ani odbarwieniom. Blaty łazienkowe z kolekcji Millos powstały z płyty wiórowej. Element serii mebli modułowych producenta Cersanit pozwala stworzyć funkcjonalną przestrzeń dopasowaną do parametrów wnętrza oraz preferencji użytkowników. Wymiary powyższego blatu łazienkowego sięgają 100 cm szerokości, 45 cm głębokości oraz 1.8 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Płyta wiórowa |
| Cechy szczególne: |
|
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Symbol producenta: | S1021-015 |
| Waga brutto: | 6.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy cersanit millos 100 cm czarny mat s1021-015
Nr kat. 100562652
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



