beton architektoniczny pb51 szary 41,4x80 consa
Nr kat. 100382583



opis produktu
Beton Architektoniczny Pb51 Szary 41.4x80 Vhct to wyjątkowa nierektyfikowana trójwymiarowa płytka betonowa. Wykończenie jej powierzchni jest matowe, utrzymane w szarym kolorze, imitujące wzór betonu. Produkt jest odporna na mróz, ma powierzchnię strukturalną i przeznaczony jest do stosowania na ścianach. Charakteryzuje się znakomitym wykonaniem i dbałością o szczegóły, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie styl i wysoką jakość. Beton Architektoniczny Pb51 Szary 41.4x80 Vhct świetnie nadaje się do salonu, sypialni, kuchni, a także na balkon i taras. Objęty jest 5-letnią gwarancją od marki Steinblau.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Beton architektoniczny 3D |
|---|---|
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.33 m2 |
| Dostawca: | CONSA SP.ZO.O |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Długość: | 80 cm |
| Szerokość: | 41.4 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 50X100 |
| Rodzaj płytki: | Betonowe |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
CONSA SP.ZO.O UL. LOGISTYCZNA 8 55-040 BIELANY WROCŁAWSKIE POLSKA info@stegu.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Beton Architektoniczny Pb51 Szary 41.4x80 Vhct to wyjątkowa nierektyfikowana trójwymiarowa płytka betonowa. Wykończenie jej powierzchni jest matowe, utrzymane w szarym kolorze, imitujące wzór betonu. Produkt jest odporna na mróz, ma powierzchnię strukturalną i przeznaczony jest do stosowania na ścianach. Charakteryzuje się znakomitym wykonaniem i dbałością o szczegóły, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie styl i wysoką jakość. Beton Architektoniczny Pb51 Szary 41.4x80 Vhct świetnie nadaje się do salonu, sypialni, kuchni, a także na balkon i taras. Objęty jest 5-letnią gwarancją od marki Steinblau.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Beton architektoniczny 3D |
|---|---|
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.33 m2 |
| Dostawca: | CONSA SP.ZO.O |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Długość: | 80 cm |
| Szerokość: | 41.4 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 50X100 |
| Rodzaj płytki: | Betonowe |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
CONSA SP.ZO.O UL. LOGISTYCZNA 8 55-040 BIELANY WROCŁAWSKIE POLSKA info@stegu.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
beton architektoniczny pb51 szary 41,4x80 consa
Nr kat. 100382583
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Beton Architektoniczny Pb51 Szary 41.4x80 Vhct to wyjątkowa nierektyfikowana trójwymiarowa płytka betonowa. Wykończenie jej powierzchni jest matowe, utrzymane w szarym kolorze, imitujące wzór betonu. Produkt jest odporna na mróz, ma powierzchnię strukturalną i przeznaczony jest do stosowania na ścianach. Charakteryzuje się znakomitym wykonaniem i dbałością o szczegóły, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie styl i wysoką jakość. Beton Architektoniczny Pb51 Szary 41.4x80 Vhct świetnie nadaje się do salonu, sypialni, kuchni, a także na balkon i taras. Objęty jest 5-letnią gwarancją od marki Steinblau.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Beton architektoniczny 3D |
|---|---|
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.33 m2 |
| Dostawca: | CONSA SP.ZO.O |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Długość: | 80 cm |
| Szerokość: | 41.4 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 50X100 |
| Rodzaj płytki: | Betonowe |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
CONSA SP.ZO.O UL. LOGISTYCZNA 8 55-040 BIELANY WROCŁAWSKIE POLSKA info@stegu.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


