bergamo szafka dolna d3s/60 home slim grafit mat
Nr kat. 100245783
opis produktu
Jesteś miłośnikiem uniwersalnych rozwiązań? W takim razie BERGAMO SZAFKA DOLNA D3S/60 HOME SLIM GRAFIT MAT na pewno przypadnie Ci do gustu. Jest połączeniem dwóch kolorów – grafitowego i szarego. Będzie doskonale wyglądać wraz z innymi elementami należącymi do systemu meblowego Bergamo folia grafit mat. BERGAMO SZAFKA DOLNA D3S/60 HOME SLIM GRAFIT MAT posiada cichy domyk i trzy szuflady. Wysokość produktu to 82 cm, głębokość to 50 cm, a szerokość to 60 cm. Jego korpus został wykonany z płyty laminowanej, a front z MDFu foliowanego. BERGAMO SZAFKA DOLNA D3S/60 HOME SLIM GRAFIT MAT jest przystosowana do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bergamo folia grafit mat |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Grafitowy |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Home Slim |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jesteś miłośnikiem uniwersalnych rozwiązań? W takim razie BERGAMO SZAFKA DOLNA D3S/60 HOME SLIM GRAFIT MAT na pewno przypadnie Ci do gustu. Jest połączeniem dwóch kolorów – grafitowego i szarego. Będzie doskonale wyglądać wraz z innymi elementami należącymi do systemu meblowego Bergamo folia grafit mat. BERGAMO SZAFKA DOLNA D3S/60 HOME SLIM GRAFIT MAT posiada cichy domyk i trzy szuflady. Wysokość produktu to 82 cm, głębokość to 50 cm, a szerokość to 60 cm. Jego korpus został wykonany z płyty laminowanej, a front z MDFu foliowanego. BERGAMO SZAFKA DOLNA D3S/60 HOME SLIM GRAFIT MAT jest przystosowana do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bergamo folia grafit mat |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Grafitowy |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Home Slim |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bergamo szafka dolna d3s/60 home slim grafit mat
Nr kat. 100245783
Idealne AGD do tej kuchni





