bateria wannowa wolnostojąca cersanit crea chrom połysk s951-306
Nr kat. 100258966






opis produktu
Bateria Wannowa Wolnostojąca Cersanit Crea S951-306 to propozycja nowoczesnej baterii utrzymanej w minimalistycznym stylu, która doskonale uzupełni wystrój współczesnej łazienki. Model baterii wolnostojącej prezentuje odcień chromu o połyskującym wykończeniu. Produkt o stałym rodzaju wylewki wyposażony został w perlator napowietrzający. Jednofunkcyjna słuchawka w ciekawej formie zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale także wnosi do wnętrza element dekoracyjny. Bateria wolnostojąca z kolekcji Crea marki Cersanit objęta jest 12-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Bateria wannowa wolnostojąca |
| Miejsce montażu: | Wolnostojąca |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Owalny |
| Kod producenta: | S951-306 |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Waga brutto: | 8.800 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Bateria Wannowa Wolnostojąca Cersanit Crea S951-306 to propozycja nowoczesnej baterii utrzymanej w minimalistycznym stylu, która doskonale uzupełni wystrój współczesnej łazienki. Model baterii wolnostojącej prezentuje odcień chromu o połyskującym wykończeniu. Produkt o stałym rodzaju wylewki wyposażony został w perlator napowietrzający. Jednofunkcyjna słuchawka w ciekawej formie zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale także wnosi do wnętrza element dekoracyjny. Bateria wolnostojąca z kolekcji Crea marki Cersanit objęta jest 12-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Bateria wannowa wolnostojąca |
| Miejsce montażu: | Wolnostojąca |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Owalny |
| Kod producenta: | S951-306 |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Waga brutto: | 8.800 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria wannowa wolnostojąca cersanit crea chrom połysk s951-306
Nr kat. 100258966
Cena katalogowa: 2 519 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 519 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Bateria Wannowa Wolnostojąca Cersanit Crea S951-306 to propozycja nowoczesnej baterii utrzymanej w minimalistycznym stylu, która doskonale uzupełni wystrój współczesnej łazienki. Model baterii wolnostojącej prezentuje odcień chromu o połyskującym wykończeniu. Produkt o stałym rodzaju wylewki wyposażony został w perlator napowietrzający. Jednofunkcyjna słuchawka w ciekawej formie zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale także wnosi do wnętrza element dekoracyjny. Bateria wolnostojąca z kolekcji Crea marki Cersanit objęta jest 12-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Bateria wannowa wolnostojąca |
| Miejsce montażu: | Wolnostojąca |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Owalny |
| Kod producenta: | S951-306 |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Waga brutto: | 8.800 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


