Bateria wannowa Omnires Murray 4-otworowa chrom połysk MU6132CR
1/2

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

BATERIA WANNOWA STOJĄCA OMNIRES MURRAY MU6132CR to propozycja baterii montowanej na wannie, która stanowi kwintesencję współczesnej elegancji. Minimalistyczna forma baterii wannowej prezentuje proste i geometryczne linie, które tworzą harmonijną kompozycję. Ponadto nowoczesnego charakteru nadaje jej chromowana powierzchnia, która wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, odbija światło, a dzięki temu tworzy wrażenie wizualnie lekkiej baterii wannowej. Produkt o maksymalnej wysokości 22,8 cm posiada 17,8 cm głębokości wylewki.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Bateria wannowa 4-otworowa
Dostawca:Omnires
Gwarancja:2 lata
Miejsce montażu:Na wannie
Kolekcja:Murray
Kolor:Chrom
Bateria termostatyczna:Nie
Styl:Nowoczesny
Kod producenta:MU6132CR

Opinie

bateria wannowa omnires murray 4-otworowa chrom połysk mu6132cr

Nr kat. 100198233

862 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysylamy w 4-6 dni

30 dni na zwrot

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.