bateria wannowa ścienna deante arnika złoty szczotkowany bqa_r10n
Nr kat. 100440853


opis produktu
Bateria wannowa pochodzi z projektowanej serii Arnika. Wykonana z trwałego mosiądzu i wykończona w kolorze złota szczotkowanego, jest idealnym wyborem do każdej nowoczesnej łazienki. Wyposażona w rotacyjny, ceramiczny przełącznik funkcji, pozwala na łatwe przełączanie strumienia wody między wylewką a słuchawką prysznicową, nawet przy niskim ciśnieniu wody. Bateria wannowa Arnika łączy w sobie styl, trwałość i innowacyjność, aby dostarczyć Ci doskonałe doświadczenia kąpielowe.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BQA_R10N |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 23 X 20,5 X 13 CM |
| Waga brutto: | 2.046 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Bateria wannowa pochodzi z projektowanej serii Arnika. Wykonana z trwałego mosiądzu i wykończona w kolorze złota szczotkowanego, jest idealnym wyborem do każdej nowoczesnej łazienki. Wyposażona w rotacyjny, ceramiczny przełącznik funkcji, pozwala na łatwe przełączanie strumienia wody między wylewką a słuchawką prysznicową, nawet przy niskim ciśnieniu wody. Bateria wannowa Arnika łączy w sobie styl, trwałość i innowacyjność, aby dostarczyć Ci doskonałe doświadczenia kąpielowe.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BQA_R10N |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 23 X 20,5 X 13 CM |
| Waga brutto: | 2.046 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria wannowa ścienna deante arnika złoty szczotkowany bqa_r10n
Nr kat. 100440853
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Bateria wannowa pochodzi z projektowanej serii Arnika. Wykonana z trwałego mosiądzu i wykończona w kolorze złota szczotkowanego, jest idealnym wyborem do każdej nowoczesnej łazienki. Wyposażona w rotacyjny, ceramiczny przełącznik funkcji, pozwala na łatwe przełączanie strumienia wody między wylewką a słuchawką prysznicową, nawet przy niskim ciśnieniu wody. Bateria wannowa Arnika łączy w sobie styl, trwałość i innowacyjność, aby dostarczyć Ci doskonałe doświadczenia kąpielowe.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BQA_R10N |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 23 X 20,5 X 13 CM |
| Waga brutto: | 2.046 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


