bateria wannowa ścienna deante arnika złoty szczotkowany bqa_r10m
Nr kat. 100440852


opis produktu
Bateria wannowa z kolekcji Arnika zachwyca harmonijnymi i obłymi formami, prezentując się w eleganckim wykończeniu w złocie szczotkowanym. Dwuuchwytowe pokrętła z minimalistycznymi oznaczeniami zastępują tradycyjne dźwignie, a mechaniczny przełącznik pozwala na łatwą zmianę strumienia wody. Dodatkowe zalety to zawory zwrotne, ceramiczna głowica oraz łatwość w czyszczeniu dzięki obłym kształtom. Funkcjonalny silikonowy aerator zmniejsza zużycie wody i ułatwia czyszczenie z osadów wapiennych. Inspirująca filozofią duńskiego hygge kolekcja Arnika przynosi relaks i komfort, sprawiając, że każda kąpiel staje się chwilą szczęścia w Twojej łazience.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Dwuuchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BQA_R10M |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 35 X 20 X 7,5 CM |
| Waga brutto: | 2.335 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Bateria wannowa z kolekcji Arnika zachwyca harmonijnymi i obłymi formami, prezentując się w eleganckim wykończeniu w złocie szczotkowanym. Dwuuchwytowe pokrętła z minimalistycznymi oznaczeniami zastępują tradycyjne dźwignie, a mechaniczny przełącznik pozwala na łatwą zmianę strumienia wody. Dodatkowe zalety to zawory zwrotne, ceramiczna głowica oraz łatwość w czyszczeniu dzięki obłym kształtom. Funkcjonalny silikonowy aerator zmniejsza zużycie wody i ułatwia czyszczenie z osadów wapiennych. Inspirująca filozofią duńskiego hygge kolekcja Arnika przynosi relaks i komfort, sprawiając, że każda kąpiel staje się chwilą szczęścia w Twojej łazience.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Dwuuchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BQA_R10M |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 35 X 20 X 7,5 CM |
| Waga brutto: | 2.335 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria wannowa ścienna deante arnika złoty szczotkowany bqa_r10m
Nr kat. 100440852
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Bateria wannowa z kolekcji Arnika zachwyca harmonijnymi i obłymi formami, prezentując się w eleganckim wykończeniu w złocie szczotkowanym. Dwuuchwytowe pokrętła z minimalistycznymi oznaczeniami zastępują tradycyjne dźwignie, a mechaniczny przełącznik pozwala na łatwą zmianę strumienia wody. Dodatkowe zalety to zawory zwrotne, ceramiczna głowica oraz łatwość w czyszczeniu dzięki obłym kształtom. Funkcjonalny silikonowy aerator zmniejsza zużycie wody i ułatwia czyszczenie z osadów wapiennych. Inspirująca filozofią duńskiego hygge kolekcja Arnika przynosi relaks i komfort, sprawiając, że każda kąpiel staje się chwilą szczęścia w Twojej łazience.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Dwuuchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BQA_R10M |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 35 X 20 X 7,5 CM |
| Waga brutto: | 2.335 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


