bateria wannowa ścienna deante blur chrom połysk bql_012m
Nr kat. 100526073




opis produktu
Bateria wannowa Blur ma składaną wylewkę, która jest jednocześnie przełącznikiem funkcji, umożliwiając łatwe przełączanie strumienia wody pomiędzy wylewką a słuchawką prysznicową. Po złożeniu wylewki zyskujemy więcej nieskrępowanej przestrzeni podczas kąpieli, co zwiększa komfort użytkowania. Korpus baterii wykonany jest z trwałego mosiądzu, gwarantującego odporność na korozję i długowieczność. Bateria wykończona jest w ponadczasowym, błyszczącym chromie, który doskonale pasuje do różnych stylów łazienkowych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Blur |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BQL_012M |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 26 X 16 X 6 CM |
| Waga brutto: | 2.020 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
| Nowość: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Bateria wannowa Blur ma składaną wylewkę, która jest jednocześnie przełącznikiem funkcji, umożliwiając łatwe przełączanie strumienia wody pomiędzy wylewką a słuchawką prysznicową. Po złożeniu wylewki zyskujemy więcej nieskrępowanej przestrzeni podczas kąpieli, co zwiększa komfort użytkowania. Korpus baterii wykonany jest z trwałego mosiądzu, gwarantującego odporność na korozję i długowieczność. Bateria wykończona jest w ponadczasowym, błyszczącym chromie, który doskonale pasuje do różnych stylów łazienkowych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Blur |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BQL_012M |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 26 X 16 X 6 CM |
| Waga brutto: | 2.020 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
| Nowość: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria wannowa ścienna deante blur chrom połysk bql_012m
Nr kat. 100526073
Cena katalogowa: 649 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 649 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Bateria wannowa Blur ma składaną wylewkę, która jest jednocześnie przełącznikiem funkcji, umożliwiając łatwe przełączanie strumienia wody pomiędzy wylewką a słuchawką prysznicową. Po złożeniu wylewki zyskujemy więcej nieskrępowanej przestrzeni podczas kąpieli, co zwiększa komfort użytkowania. Korpus baterii wykonany jest z trwałego mosiądzu, gwarantującego odporność na korozję i długowieczność. Bateria wykończona jest w ponadczasowym, błyszczącym chromie, który doskonale pasuje do różnych stylów łazienkowych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Blur |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BQL_012M |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 26 X 16 X 6 CM |
| Waga brutto: | 2.020 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
| Nowość: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


