Baner produktowy
Baner produktowy
Bateria wannowa ścienna Laveo Pretto czarny BAO_710D
1/3

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Unikalny kolor czarnego matu baterii wannowej LAVEO PRETTO dodaje każdemu pomieszczeniu łazienkowemu wyrazistego charakteru. Posiada pojedynczy uchwyt boczny, który reguluje temperaturę i siłę strumienia wypływającej wody. Jest łatwy w użyciu, a jego praca przebiega płynnie i swobodnie, co pozytywnie wpływa na jakość i komfort podczas codziennego użytkowania. Stała wylewka o tradycyjnym kształcie szczególnie dobrze będzie wyglądać w klasycznie urządzonych wnętrzach łazienek. Na powierzchni prezentowanej baterii nie osadza się ani brud, ani kamień, dzięki czemu BATERIA WANNOWA LAVEO PRETTO będzie stanowiła element wyposażenia wanny przez długi okres eksploatacji.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Bateria wannowa natynkowa
Dostawca:Laveo
Gwarancja:8 lat
Miejsce montażu:Ścienne
Kolekcja:Pretto
Wyciagana wylewka:Nie
Chłodny start:Nie
Kolor:Czarny
Bateria termostatyczna:Nie
Styl:Nowoczesny
Kod producenta:BAO_710D

Dokumenty techniczne

Opinie

bateria wannowa ścienna laveo pretto czarny bao_710d

SKU: 100199175

589 zł/szt

Raty 20 x 0%

-16% przy zakupie minimum 100 zł w Klubie Komfort
Multirabaty Łazienki 4 produkty -20%, 3 produkty -15%, 2 produkty -10%

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłka w ciągu 4-6 dni

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.