bateria wannowa ścienna deante tubo chrom połysk but_057m
Nr kat. 100411232



opis produktu
Bateria umywalkowo-wannowa ścienna z serii Tubo to solidnie wykonany produkt z wysokogatunkowego mosiądzu. Wyposażona jest w aerator, który napowietrza strumień wody, ograniczając jej zużycie. Ceramiczna głowica zapewnia trwałość i niezawodność produktu. Dodatkowo, bateria posiada ceramiczny mechaniczny przełącznik funkcji, umożliwiający zmianę wypływu wody między wylewką, a słuchawką prysznicową, nawet przy niskim ciśnieniu wody. Chromowe wykończenie sprawia, że bateria doskonale pasuje zarówno do aranżacji klasycznych, jak i nowoczesnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Tubo |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Styl: | Klasyczny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BUT_057M |
| Wąż antyskrętny: | Nie |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 40 X 21,5 X 10,5 CM |
| Waga brutto: | 2.022 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Bateria umywalkowo-wannowa ścienna z serii Tubo to solidnie wykonany produkt z wysokogatunkowego mosiądzu. Wyposażona jest w aerator, który napowietrza strumień wody, ograniczając jej zużycie. Ceramiczna głowica zapewnia trwałość i niezawodność produktu. Dodatkowo, bateria posiada ceramiczny mechaniczny przełącznik funkcji, umożliwiający zmianę wypływu wody między wylewką, a słuchawką prysznicową, nawet przy niskim ciśnieniu wody. Chromowe wykończenie sprawia, że bateria doskonale pasuje zarówno do aranżacji klasycznych, jak i nowoczesnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Tubo |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Styl: | Klasyczny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BUT_057M |
| Wąż antyskrętny: | Nie |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 40 X 21,5 X 10,5 CM |
| Waga brutto: | 2.022 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria wannowa ścienna deante tubo chrom połysk but_057m
Nr kat. 100411232
Cena katalogowa: 429 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 429 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Bateria umywalkowo-wannowa ścienna z serii Tubo to solidnie wykonany produkt z wysokogatunkowego mosiądzu. Wyposażona jest w aerator, który napowietrza strumień wody, ograniczając jej zużycie. Ceramiczna głowica zapewnia trwałość i niezawodność produktu. Dodatkowo, bateria posiada ceramiczny mechaniczny przełącznik funkcji, umożliwiający zmianę wypływu wody między wylewką, a słuchawką prysznicową, nawet przy niskim ciśnieniu wody. Chromowe wykończenie sprawia, że bateria doskonale pasuje zarówno do aranżacji klasycznych, jak i nowoczesnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Tubo |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Styl: | Klasyczny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BUT_057M |
| Wąż antyskrętny: | Nie |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 40 X 21,5 X 10,5 CM |
| Waga brutto: | 2.022 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


