bateria wannowa ścienna deante tubo chrom połysk but_056m
Nr kat. 100411231



opis produktu
Bateria umywalkowo-wannowa ścienna z serii Tubo to solidnie wykonany produkt z wysokogatunkowego mosiądzu. Posiada aerator, który napowietrza strumień wody, co przyczynia się do ograniczenia jej zużycia. Ceramiczna głowica gwarantuje trwałość i niezawodność produktu. Ceramiczny mechaniczny przełącznik funkcji, pozwala na zmianę wypływu strumienia wody nawet przy niskim ciśnieniu. Ponadto, chromowe wykończenie sprawia, że bateria doskonale pasuje zarówno do aranżacji klasycznych, jak i nowoczesnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Tubo |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Styl: | Klasyczny |
| Kod producenta: | BUT_056M |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 40 X 21,5 X 10,5 CM |
| Waga brutto: | 1.750 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Bateria umywalkowo-wannowa ścienna z serii Tubo to solidnie wykonany produkt z wysokogatunkowego mosiądzu. Posiada aerator, który napowietrza strumień wody, co przyczynia się do ograniczenia jej zużycia. Ceramiczna głowica gwarantuje trwałość i niezawodność produktu. Ceramiczny mechaniczny przełącznik funkcji, pozwala na zmianę wypływu strumienia wody nawet przy niskim ciśnieniu. Ponadto, chromowe wykończenie sprawia, że bateria doskonale pasuje zarówno do aranżacji klasycznych, jak i nowoczesnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Tubo |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Styl: | Klasyczny |
| Kod producenta: | BUT_056M |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 40 X 21,5 X 10,5 CM |
| Waga brutto: | 1.750 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria wannowa ścienna deante tubo chrom połysk but_056m
Nr kat. 100411231
Cena katalogowa: 309 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 309 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Bateria umywalkowo-wannowa ścienna z serii Tubo to solidnie wykonany produkt z wysokogatunkowego mosiądzu. Posiada aerator, który napowietrza strumień wody, co przyczynia się do ograniczenia jej zużycia. Ceramiczna głowica gwarantuje trwałość i niezawodność produktu. Ceramiczny mechaniczny przełącznik funkcji, pozwala na zmianę wypływu strumienia wody nawet przy niskim ciśnieniu. Ponadto, chromowe wykończenie sprawia, że bateria doskonale pasuje zarówno do aranżacji klasycznych, jak i nowoczesnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Tubo |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Styl: | Klasyczny |
| Kod producenta: | BUT_056M |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 40 X 21,5 X 10,5 CM |
| Waga brutto: | 1.750 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


