bateria wannowa deante arnika 3-otworowa złoty połysk bqa_z13m
Nr kat. 100421717





opis produktu
Bateria wannowa 3-otworowa Arnika to wykwintne połączenie elegancji i trwałości. Wykonana z wytrzymałego mosiądzu i wykończona w błyszczącym, złotym kolorze, stanowi doskonałe dopełnienie każdego łazienkowego wnętrza. Jej wyjątkowości dodaje praktyczny przełącznik funkcji, który umożliwia proste przełączanie strumienia wody między wylewką a słuchawką prysznicową.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria nawannowa |
| Miejsce montażu: | Na wannie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BQA_Z13M |
| Wąż antyskrętny: | Nie |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Typ baterii wannowej: | 3-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 31 X 10 CM |
| Waga brutto: | 4.080 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Bateria wannowa 3-otworowa Arnika to wykwintne połączenie elegancji i trwałości. Wykonana z wytrzymałego mosiądzu i wykończona w błyszczącym, złotym kolorze, stanowi doskonałe dopełnienie każdego łazienkowego wnętrza. Jej wyjątkowości dodaje praktyczny przełącznik funkcji, który umożliwia proste przełączanie strumienia wody między wylewką a słuchawką prysznicową.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria nawannowa |
| Miejsce montażu: | Na wannie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BQA_Z13M |
| Wąż antyskrętny: | Nie |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Typ baterii wannowej: | 3-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 31 X 10 CM |
| Waga brutto: | 4.080 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria wannowa deante arnika 3-otworowa złoty połysk bqa_z13m
Nr kat. 100421717
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Bateria wannowa 3-otworowa Arnika to wykwintne połączenie elegancji i trwałości. Wykonana z wytrzymałego mosiądzu i wykończona w błyszczącym, złotym kolorze, stanowi doskonałe dopełnienie każdego łazienkowego wnętrza. Jej wyjątkowości dodaje praktyczny przełącznik funkcji, który umożliwia proste przełączanie strumienia wody między wylewką a słuchawką prysznicową.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria nawannowa |
| Miejsce montażu: | Na wannie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BQA_Z13M |
| Wąż antyskrętny: | Nie |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Typ baterii wannowej: | 3-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 31 X 10 CM |
| Waga brutto: | 4.080 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


