Baner produktowy
Baner produktowy
Bateria umywalkowa nablatowa Omnires Parma chrom połysk PM7412CR
1/3

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Unikalne rozmiary, płaskie powierzchnie oraz minimalistyczny styl to cechy charakterystyczne baterii umywalkowej z kolekcji PARMA. Jest to produkt jednouchwytowy, stojący. Chromowanie zapewnia wysoką odporność mechaniczną a jednouchwytowa głowica ułatwia regulację parametrów wypływającej wody. Łatwy montaż oraz minimalistyczne elementy zapewniają trwałość baterii co potwierdza gwarancja. Dzięki swojej wysokości 27 cm bateria wpasowuje się w style przestrzennych łazienek. Głowica 25 mm zapewni perfekcyjne natężenie oraz strumień wypływającej wody oraz ułatwi „wyszukiwanie” najlepszej temperatury. Przeznaczona do zamontowania z korkiem typu klik-klak.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Bateria umywalkowa nablatowa
Dostawca:Omnires
Gwarancja:2 lata
Miejsce montażu:Na blacie
Typ baterii umywalkowej:Jednouchwytowa
Kolekcja:Parma
Rodzaj wylewki:Stała
Wyciagana wylewka:Nie
Korek w zestawie:Bez korka
Funkcja Eco:Aerator napowietrzajacy
Kolor:Chrom
Bestseller:Tak
Styl:Nowoczesny
Kod producenta:PM7412CR

Opinie

bateria umywalkowa nablatowa omnires parma chrom połysk pm7412cr

SKU: 100162387

389 zł/szt

Raty 20 x 0%

-16% przy zakupie minimum 100 zł w Klubie Komfort
Multirabaty Łazienki 4 produkty -20%, 3 produkty -15%, 2 produkty -10%

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłka w ciągu 4-6 dni

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.