Bateria umywalkowa nablatowa Omnires Apure chrom połysk AP2212CR
1/3

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Subtelny i niezwykle elegancki kształt wysokiej baterii umywalkowej OMNIRES APURE AP2212CR doskonale komponuje się z nowoczesnym wyposażeniem łazienkowym. Ogromną zaletą produktu jest jego uniwersalny charakter i wysokość wynosząca 29cm. Cechuje się również najwyższą jakością wykonania oraz solidnością, dzięki czemu będzie zachwycać swoim nietuzinkowym wyglądem przez długie lata. Prezentowany model został wyposażony w stałą wylewkę o zasięgu 15.5cm i mieszacz ceramiczny z ergonomiczną dźwignią. Zdecydowanie ułatwia to indywidualne dostosowanie ciśnienia i temperatury wypływającej wody podczas codziennej eksploatacji.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Bateria umywalkowa nablatowa
Dostawca:Omnires
Gwarancja:10 lat
Miejsce montażu:Na blacie
Typ baterii umywalkowej:Jednouchwytowa
Kolekcja:Apure
Rodzaj wylewki:Stała
Wyciagana wylewka:Nie
Korek w zestawie:Bez korka
Funkcja Eco:Aerator napowietrzajacy
Kolor:Chrom
Styl:Nowoczesny
Kod producenta:AP2212CR

Dokumenty techniczne

Opinie

bateria umywalkowa nablatowa omnires apure chrom połysk ap2212cr

Nr kat. 100162363

479 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysylamy w 4-6 dni

30 dni na zwrot

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.