bateria umywalkowa nablatowa deante arnika nero bqa_n20n
Nr kat. 100421710




opis produktu
Nowoczesna bateria umywalkowa z kolekcji Arnika charakteryzuje się podwyższonym korpusem i zachwyca matowym wykończeniem w czarnym kolorze. Przeznaczona jest do umywalek nablatowych. Jej zaokrąglone linie i harmonijna forma dodają klasy każdej łazience. Bateria posiada silikonowy aerator z funkcją anti-calc, przez co jest łatwa w czyszczeniu i skutecznie ogranicza zużycie wody. Wyposażona w trwałą głowicą ceramiczną, zapewnia trwałość i niezawodność na wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na blacie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_N20N |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 27 X 7 CM |
| Waga brutto: | 1.719 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Nowoczesna bateria umywalkowa z kolekcji Arnika charakteryzuje się podwyższonym korpusem i zachwyca matowym wykończeniem w czarnym kolorze. Przeznaczona jest do umywalek nablatowych. Jej zaokrąglone linie i harmonijna forma dodają klasy każdej łazience. Bateria posiada silikonowy aerator z funkcją anti-calc, przez co jest łatwa w czyszczeniu i skutecznie ogranicza zużycie wody. Wyposażona w trwałą głowicą ceramiczną, zapewnia trwałość i niezawodność na wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na blacie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_N20N |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 27 X 7 CM |
| Waga brutto: | 1.719 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa nablatowa deante arnika nero bqa_n20n
Nr kat. 100421710
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 849 zł/szt-24%
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 849 zł/szt-24%
1 szt.
opis produktu
Nowoczesna bateria umywalkowa z kolekcji Arnika charakteryzuje się podwyższonym korpusem i zachwyca matowym wykończeniem w czarnym kolorze. Przeznaczona jest do umywalek nablatowych. Jej zaokrąglone linie i harmonijna forma dodają klasy każdej łazience. Bateria posiada silikonowy aerator z funkcją anti-calc, przez co jest łatwa w czyszczeniu i skutecznie ogranicza zużycie wody. Wyposażona w trwałą głowicą ceramiczną, zapewnia trwałość i niezawodność na wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na blacie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_N20N |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 27 X 7 CM |
| Waga brutto: | 1.719 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


