bateria umywalkowa nablatowa deante arnika chrom połysk bqa_020n
Nr kat. 100421044





opis produktu
Nowoczesna bateria umywalkowa z kolekcji Arnika posiada podwyższony korpus i eleganckie stalowe, szczotkowane wykończenie. Dedykowana jest nowoczesnym umywalkom nablatowym. Jej obłe kształty i harmonijna forma dodadzą wyrafinowania każdej łazience. Dzięki silikonowemu aeratorowi, bateria jest łatwa w czyszczeniu i skutecznie ogranicza zużycie wody. Wyposażona w ceramiczną głowicę zapewnia długą żywotność i niezawodność.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na blacie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_020N |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | mosiadz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 27 X 7 CM |
| Waga brutto: | 1.619 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BQA/Nowe%20modele/BQA X20N.PDF
Https://pc21.deante.pl/ INSTRUKCJE/Instrukcja%20baterie%20-%20mixer%20manual
Https://pc21.deante.pl/ MARKETING/WYKONCZENIA/TEKSTURY/Chrom.jpg
Gwarancja PL
Https://pc21.deante.pl/ ATESTY/IMPORTOWANE/EN%20Atest-PZH-Natryski%20Baterie
Https://pc21.deante.pl/ ATESTY/IMPORTOWANE/PL%20Atest-PZH-Natryski%20Baterie
Https://pc21.deante.pl/ DEKLARACJE/Baterie/BMIX/Deklaracja%20w%C5%82a%C5%9Bciwo%C5%9Bci%20u%C5%BCytkowych%20BMIX%20D6%202020
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Nowoczesna bateria umywalkowa z kolekcji Arnika posiada podwyższony korpus i eleganckie stalowe, szczotkowane wykończenie. Dedykowana jest nowoczesnym umywalkom nablatowym. Jej obłe kształty i harmonijna forma dodadzą wyrafinowania każdej łazience. Dzięki silikonowemu aeratorowi, bateria jest łatwa w czyszczeniu i skutecznie ogranicza zużycie wody. Wyposażona w ceramiczną głowicę zapewnia długą żywotność i niezawodność.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na blacie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_020N |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | mosiadz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 27 X 7 CM |
| Waga brutto: | 1.619 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BQA/Nowe%20modele/BQA X20N.PDF
Https://pc21.deante.pl/ INSTRUKCJE/Instrukcja%20baterie%20-%20mixer%20manual
Https://pc21.deante.pl/ MARKETING/WYKONCZENIA/TEKSTURY/Chrom.jpg
Gwarancja PL
Https://pc21.deante.pl/ ATESTY/IMPORTOWANE/EN%20Atest-PZH-Natryski%20Baterie
Https://pc21.deante.pl/ ATESTY/IMPORTOWANE/PL%20Atest-PZH-Natryski%20Baterie
Https://pc21.deante.pl/ DEKLARACJE/Baterie/BMIX/Deklaracja%20w%C5%82a%C5%9Bciwo%C5%9Bci%20u%C5%BCytkowych%20BMIX%20D6%202020
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa nablatowa deante arnika chrom połysk bqa_020n
Nr kat. 100421044
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 649 zł/szt-20%
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 649 zł/szt-20%
1 szt.
opis produktu
Nowoczesna bateria umywalkowa z kolekcji Arnika posiada podwyższony korpus i eleganckie stalowe, szczotkowane wykończenie. Dedykowana jest nowoczesnym umywalkom nablatowym. Jej obłe kształty i harmonijna forma dodadzą wyrafinowania każdej łazience. Dzięki silikonowemu aeratorowi, bateria jest łatwa w czyszczeniu i skutecznie ogranicza zużycie wody. Wyposażona w ceramiczną głowicę zapewnia długą żywotność i niezawodność.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na blacie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_020N |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | mosiadz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 27 X 7 CM |
| Waga brutto: | 1.619 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BQA/Nowe%20modele/BQA X20N.PDF
Https://pc21.deante.pl/ INSTRUKCJE/Instrukcja%20baterie%20-%20mixer%20manual
Https://pc21.deante.pl/ MARKETING/WYKONCZENIA/TEKSTURY/Chrom.jpg
Gwarancja PL
Https://pc21.deante.pl/ ATESTY/IMPORTOWANE/EN%20Atest-PZH-Natryski%20Baterie
Https://pc21.deante.pl/ ATESTY/IMPORTOWANE/PL%20Atest-PZH-Natryski%20Baterie
Https://pc21.deante.pl/ DEKLARACJE/Baterie/BMIX/Deklaracja%20w%C5%82a%C5%9Bciwo%C5%9Bci%20u%C5%BCytkowych%20BMIX%20D6%202020
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


