bateria umywalkowa valvex loft złoty połysk 2455800
Nr kat. 100155345






opis produktu
Jednouchwytowa BATERIA UMYWALKOWA VALVEX LOFT to połączenie eleganckiego wyglądu z najwyższą funkcjonalnością, które doskonale sprawdzi się w stylowej łazience. Jej geometryczny kształt został pokryty połyskującą powłoką w złocistym kolorze, co wprowadza do wnętrza poczucie elegancji. Ponadto powierzchnia produktu jest odporna na uszkodzenia i łatwa w pielęgnacji. Ceramiczna głowica o średnicy 35mm dba o płynną i lekką obsługę dźwigni, a także o precyzyjne ustawienie parametrów wypływającej wody. Prezentowany model ze specjalnym korkiem typu klik-klak przystosowany jest do montażu stojącego na umywalce.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | loft |
| Wymiar opakowania [cm]: | 23 X 15 X 9 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2455800 |
| Waga brutto: | 1.366 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Jednouchwytowa BATERIA UMYWALKOWA VALVEX LOFT to połączenie eleganckiego wyglądu z najwyższą funkcjonalnością, które doskonale sprawdzi się w stylowej łazience. Jej geometryczny kształt został pokryty połyskującą powłoką w złocistym kolorze, co wprowadza do wnętrza poczucie elegancji. Ponadto powierzchnia produktu jest odporna na uszkodzenia i łatwa w pielęgnacji. Ceramiczna głowica o średnicy 35mm dba o płynną i lekką obsługę dźwigni, a także o precyzyjne ustawienie parametrów wypływającej wody. Prezentowany model ze specjalnym korkiem typu klik-klak przystosowany jest do montażu stojącego na umywalce.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | loft |
| Wymiar opakowania [cm]: | 23 X 15 X 9 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2455800 |
| Waga brutto: | 1.366 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa valvex loft złoty połysk 2455800
Nr kat. 100155345
Cena katalogowa: 750,79 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 750,79 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Jednouchwytowa BATERIA UMYWALKOWA VALVEX LOFT to połączenie eleganckiego wyglądu z najwyższą funkcjonalnością, które doskonale sprawdzi się w stylowej łazience. Jej geometryczny kształt został pokryty połyskującą powłoką w złocistym kolorze, co wprowadza do wnętrza poczucie elegancji. Ponadto powierzchnia produktu jest odporna na uszkodzenia i łatwa w pielęgnacji. Ceramiczna głowica o średnicy 35mm dba o płynną i lekką obsługę dźwigni, a także o precyzyjne ustawienie parametrów wypływającej wody. Prezentowany model ze specjalnym korkiem typu klik-klak przystosowany jest do montażu stojącego na umywalce.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | loft |
| Wymiar opakowania [cm]: | 23 X 15 X 9 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2455800 |
| Waga brutto: | 1.366 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


