Baner produktowy
Baner produktowy
Bateria umywalkowa Omnires Siena chrom połysk SN7310CR
1/4

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Jednouchwytowa BATERIA UMYWALKOWA OMNIRES SIENA SN7310CR to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie klasyczne i minimalistyczne rozwiązania w swojej łazience. Wykonana z wytrzymałego mosiądzu pokrytego klasycznym dla armatury chromowym kolorze. Dzięki temu pasuje praktycznie do każdej aranżacji wnętrza pomieszczenia łazienkowego. Wyposażona jest w stałą wylewkę i standardową rączkę mieszacza, który gwarantuje płynne i idealne dopasowanie siły strumienia oraz temperaturę wypływającej wody. Produkt nie posiada otworu w korpusie pod korek automatyczny. Całkowita wysokość baterii wynosi 15 cm.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Bateria umywalkowa stojąca
Dostawca:Omnires
Gwarancja:2 lata
Miejsce montażu:Na umywalce
Typ baterii umywalkowej:Jednouchwytowa
Kolekcja:Siena
Rodzaj wylewki:Stała
Wyciagana wylewka:Nie
Korek w zestawie:Bez korka
Kolor:Chrom
Styl:Nowoczesny
Kod producenta:SN7310CR

Opinie

bateria umywalkowa omnires siena chrom połysk sn7310cr

Nr kat. 100152630

263,99 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

chwilowo niedostępny online

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.