Bateria umywalkowa Tres Loft Colors złoty połysk 20010301OM
1/3

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Złoty kolor armatury wprowadza do wnętrza łazienki poczucie luksusu i elegancji. Świetnie komponuje się z nowoczesnym wyposażeniem i sprawia, że strefa umywalkowa jest wyraźnie podkreślona. Dlatego też BATERIA UMYWALKOWA LOFT COLORS TRES 20010301OM to doskonały wybór, by wzbogacić aranżację pomieszczenia łazienkowego. Wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów, bateria odznacza się odpornością na zabrudzenia i ścieranie. Posiada stałą wylewkę i pojedynczy uchwyt o geometrycznym kształcie. Odpowiada on za doskonałe i precyzyjne dostosowanie siły strumienia, a także temperatury wypływającej wody.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Bateria umywalkowa stojąca
Dostawca:Tres
Gwarancja:5 lat
Miejsce montażu:Na umywalce
Kolekcja:Loft Colors
Wyciagana wylewka:Nie
Korek w zestawie:Bez korka
Kolor:Złoty
Styl:Nowoczesny
Kod producenta:20010301OM

Dokumenty techniczne

Opinie

bateria umywalkowa tres loft colors złoty połysk 20010301om

Nr kat. 100229337

1 229 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłamy w 8 tygodni

30 dni na zwrot

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.