bateria umywalkowa ścienna deante tubo chrom połysk but_050m
Nr kat. 100411230



opis produktu
Bateria umywalkowa ścienna z serii Tubo cechuje się solidnym wykonaniem, zrobiona jest bowiem z wysokogatunkowego mosiądzu. Bateria wyposażona została w aerator, który napowietrza strumień wody i tym samym ogranicza jej zużycie. Ceramiczna głowica zapewnia trwałość i niezawodność produktu, natomiast chromowe wykończenie sprawdzi się zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym aranżu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Tubo |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Klasyczny |
| Kod producenta: | BUT_050M |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 15 X 23,5 X 9 CM |
| Waga brutto: | 1.480 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Bateria umywalkowa ścienna z serii Tubo cechuje się solidnym wykonaniem, zrobiona jest bowiem z wysokogatunkowego mosiądzu. Bateria wyposażona została w aerator, który napowietrza strumień wody i tym samym ogranicza jej zużycie. Ceramiczna głowica zapewnia trwałość i niezawodność produktu, natomiast chromowe wykończenie sprawdzi się zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym aranżu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Tubo |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Klasyczny |
| Kod producenta: | BUT_050M |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 15 X 23,5 X 9 CM |
| Waga brutto: | 1.480 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa ścienna deante tubo chrom połysk but_050m
Nr kat. 100411230
Cena katalogowa: 269 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 269 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Bateria umywalkowa ścienna z serii Tubo cechuje się solidnym wykonaniem, zrobiona jest bowiem z wysokogatunkowego mosiądzu. Bateria wyposażona została w aerator, który napowietrza strumień wody i tym samym ogranicza jej zużycie. Ceramiczna głowica zapewnia trwałość i niezawodność produktu, natomiast chromowe wykończenie sprawdzi się zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym aranżu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Tubo |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Klasyczny |
| Kod producenta: | BUT_050M |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 15 X 23,5 X 9 CM |
| Waga brutto: | 1.480 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


