bateria umywalkowa nablatowa deante silia złoty szczotkowany bqs_r20k
Nr kat. 100406255
opis produktu
Bateria umywalkowa Silia projektu Kasi Łogwinienko wyróżnia się minimalizmem i prostotą. Model ten posiada smukły, opływowy kształt i harmonijną dźwignię. Produkt wykonany został z wysokogatunkowego mosiądzu i wyposażony w ruchomy aerator. Bateria Silia jest prosta, skromna, cechuje się dużą praktycznością i dlatego idealnie wpisuje się w trend wabi-sabi inspirowany japońską estetyką. Trend ten zbliża nas do natury i uczy żyć w harmonii i zgodzie z otaczającym światem. Bateria wykończona została w niezwykle modnym złocie szczotkowanym.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Silia |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 26,5 X 7 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQS_R20K |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 1.739 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Bateria umywalkowa Silia projektu Kasi Łogwinienko wyróżnia się minimalizmem i prostotą. Model ten posiada smukły, opływowy kształt i harmonijną dźwignię. Produkt wykonany został z wysokogatunkowego mosiądzu i wyposażony w ruchomy aerator. Bateria Silia jest prosta, skromna, cechuje się dużą praktycznością i dlatego idealnie wpisuje się w trend wabi-sabi inspirowany japońską estetyką. Trend ten zbliża nas do natury i uczy żyć w harmonii i zgodzie z otaczającym światem. Bateria wykończona została w niezwykle modnym złocie szczotkowanym.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Silia |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 26,5 X 7 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQS_R20K |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 1.739 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa nablatowa deante silia złoty szczotkowany bqs_r20k
Nr kat. 100406255
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie













