bateria umywalkowa nablatowa deante silia stal szczotkowana bqs_f20k
Nr kat. 100406323
opis produktu
Bateria umywalkowa Silia projektu Kasi Łogwinienko to kwintesencja minimalizmu i prostoty. Model ten wyróżnia się smukłym, opływowym kształtem i harmonijną dźwignią. Produkt wykonany został z wysokogatunkowego mosiądzu i wyposażony w ruchomy aerator. Bateria Silia jest prosta, skromna i cechuje się dużą praktycznością, przez co doskonale wpisuje się w trend wabi-sabi inspirowany japońską estetyką. Trend ten zbliża nas do natury i uczy żyć w harmonii i zgodzie z otaczającym światem. Bateria wykończona została w niezwykle modnej stali szczotkowanej.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Silia |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 26,5 X 7 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Stalowy |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQS_F20K |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 1.629 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Bateria umywalkowa Silia projektu Kasi Łogwinienko to kwintesencja minimalizmu i prostoty. Model ten wyróżnia się smukłym, opływowym kształtem i harmonijną dźwignią. Produkt wykonany został z wysokogatunkowego mosiądzu i wyposażony w ruchomy aerator. Bateria Silia jest prosta, skromna i cechuje się dużą praktycznością, przez co doskonale wpisuje się w trend wabi-sabi inspirowany japońską estetyką. Trend ten zbliża nas do natury i uczy żyć w harmonii i zgodzie z otaczającym światem. Bateria wykończona została w niezwykle modnej stali szczotkowanej.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Silia |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50 X 26,5 X 7 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Stalowy |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQS_F20K |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 1.629 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa nablatowa deante silia stal szczotkowana bqs_f20k
Nr kat. 100406323
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





