bateria prysznicowa natynkowa deante silia stal szczotkowana bqs_f41m
Nr kat. 100406342



opis produktu
Bateria Silia wykonana została z wysokogatunkowego mosiądzu i wykończona w modnej stali szczotkowanej. Słuchawka posiada przyjemny deszczowy strumień oraz system Anti - Calc, który ułatwia utrzymanie jej w czystości. Uchwyt słuchawki zintegrowany jest z korpusem baterii, tworząc wyjątkowy design. Model ten wyróżnia się smukłym, opływowym kształtem i skrupulatnie przemyślaną dźwignią.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Silia |
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria prysznicowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | BQS_F41M |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 33 X 29,5 X 13 CM |
| Waga brutto: | 2.377 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Bateria Silia wykonana została z wysokogatunkowego mosiądzu i wykończona w modnej stali szczotkowanej. Słuchawka posiada przyjemny deszczowy strumień oraz system Anti - Calc, który ułatwia utrzymanie jej w czystości. Uchwyt słuchawki zintegrowany jest z korpusem baterii, tworząc wyjątkowy design. Model ten wyróżnia się smukłym, opływowym kształtem i skrupulatnie przemyślaną dźwignią.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Silia |
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria prysznicowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | BQS_F41M |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 33 X 29,5 X 13 CM |
| Waga brutto: | 2.377 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria prysznicowa natynkowa deante silia stal szczotkowana bqs_f41m
Nr kat. 100406342
Cena katalogowa: 1 199 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 199 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Bateria Silia wykonana została z wysokogatunkowego mosiądzu i wykończona w modnej stali szczotkowanej. Słuchawka posiada przyjemny deszczowy strumień oraz system Anti - Calc, który ułatwia utrzymanie jej w czystości. Uchwyt słuchawki zintegrowany jest z korpusem baterii, tworząc wyjątkowy design. Model ten wyróżnia się smukłym, opływowym kształtem i skrupulatnie przemyślaną dźwignią.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Silia |
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria prysznicowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | BQS_F41M |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 33 X 29,5 X 13 CM |
| Waga brutto: | 2.377 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


