bateria bidetowa podtynkowa deante arnika złoty połysk bqa_z34m
Nr kat. 100421720



opis produktu
Ścienna, podtynkowa bateria bidetowa w złotym wykończeniu, stanowi doskonałe uzupełnienie łazienki urządzonej za pomocą innych elementów z kolekcji Arnika. Ta jednouchwytowa bateria wyposażona została w funkcjonalną słuchawkę typu bidetta z włącznikiem start-stop, zintegrowaną z baterią za pomocą długiego węża natryskowego. Przycisk start/stop umożliwia włączenie i wyłączenie strumienia w wybranym momencie, co jest nie tylko niezwykle wygodne, ale także wpływa na niższe zużycie wody. Bateria bidetowa posiada słuchawkę Cool-out, która nie nagrzewa się pod wpływem gorącej wody. Słuchawki typu bidetta pomagają utrzymać higienę osobistą, jak również zachować czystość w łazience. Elastyczny wąż pozwala także na dokładne umycie toalety lub napełnienie wiaderka, wazonu czy konewki wodą.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria bidetowa podtynkowa |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zestaw bidetta |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kod producenta: | BQA_Z34M |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 32 X 17 X 7,5 CM |
| Waga brutto: | 1.880 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Ścienna, podtynkowa bateria bidetowa w złotym wykończeniu, stanowi doskonałe uzupełnienie łazienki urządzonej za pomocą innych elementów z kolekcji Arnika. Ta jednouchwytowa bateria wyposażona została w funkcjonalną słuchawkę typu bidetta z włącznikiem start-stop, zintegrowaną z baterią za pomocą długiego węża natryskowego. Przycisk start/stop umożliwia włączenie i wyłączenie strumienia w wybranym momencie, co jest nie tylko niezwykle wygodne, ale także wpływa na niższe zużycie wody. Bateria bidetowa posiada słuchawkę Cool-out, która nie nagrzewa się pod wpływem gorącej wody. Słuchawki typu bidetta pomagają utrzymać higienę osobistą, jak również zachować czystość w łazience. Elastyczny wąż pozwala także na dokładne umycie toalety lub napełnienie wiaderka, wazonu czy konewki wodą.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria bidetowa podtynkowa |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zestaw bidetta |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kod producenta: | BQA_Z34M |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 32 X 17 X 7,5 CM |
| Waga brutto: | 1.880 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria bidetowa podtynkowa deante arnika złoty połysk bqa_z34m
Nr kat. 100421720
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Ścienna, podtynkowa bateria bidetowa w złotym wykończeniu, stanowi doskonałe uzupełnienie łazienki urządzonej za pomocą innych elementów z kolekcji Arnika. Ta jednouchwytowa bateria wyposażona została w funkcjonalną słuchawkę typu bidetta z włącznikiem start-stop, zintegrowaną z baterią za pomocą długiego węża natryskowego. Przycisk start/stop umożliwia włączenie i wyłączenie strumienia w wybranym momencie, co jest nie tylko niezwykle wygodne, ale także wpływa na niższe zużycie wody. Bateria bidetowa posiada słuchawkę Cool-out, która nie nagrzewa się pod wpływem gorącej wody. Słuchawki typu bidetta pomagają utrzymać higienę osobistą, jak również zachować czystość w łazience. Elastyczny wąż pozwala także na dokładne umycie toalety lub napełnienie wiaderka, wazonu czy konewki wodą.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria bidetowa podtynkowa |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zestaw bidetta |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kod producenta: | BQA_Z34M |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 32 X 17 X 7,5 CM |
| Waga brutto: | 1.880 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


