szafka wisząca bari do zabudowy mikrofali 60x72 cm płyta laminowana dąb kamienny blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100306088
opis produktu
BARI SZAFKA WISZĄCA POD MIKROFALÓWKĘ GM-60 HK-XS BLUM DĄB KAMIENNY to szafka wisząca do kuchni wyposażona w pojedyncze drzwi uchylne z okuciami Blum oraz wnękę przeznaczoną pod montaż mikrofalówki. Produkt wyróżnia się lekką pracą mechanizmu oraz cichym domknięciem drzwi. Model z kolekcji kuchni Komfort mierzy 60 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Meble kuchenne w kolorze drewna naturalnego posiadają ciepły odcień oraz strukturę odzwierciedlającą naturalne usłojenie dębu kamiennego. Kolekcja kuchni Komfort wykonana został z płyty laminowanej o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu retro
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Szafka pod mikrofalówkę
Szafka wisząca
Drewno naturalne
60 cm
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka pod mikrofalówkę |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI SZAFKA WISZĄCA POD MIKROFALÓWKĘ GM-60 HK-XS BLUM DĄB KAMIENNY to szafka wisząca do kuchni wyposażona w pojedyncze drzwi uchylne z okuciami Blum oraz wnękę przeznaczoną pod montaż mikrofalówki. Produkt wyróżnia się lekką pracą mechanizmu oraz cichym domknięciem drzwi. Model z kolekcji kuchni Komfort mierzy 60 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Meble kuchenne w kolorze drewna naturalnego posiadają ciepły odcień oraz strukturę odzwierciedlającą naturalne usłojenie dębu kamiennego. Kolekcja kuchni Komfort wykonana został z płyty laminowanej o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu retro
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Szafka pod mikrofalówkę
Szafka wisząca
Drewno naturalne
60 cm
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka pod mikrofalówkę |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca bari do zabudowy mikrofali 60x72 cm płyta laminowana dąb kamienny blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100306088
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







