szafka wisząca bari 80x72 cm płyta laminowana dąb kamienny cichy domyk blum
Nr kat. 100306164
opis produktu
BARI SZAFKA WISZĄCA G2-80 DĄB KAMIENNY to model o wymiarach 80 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Prezentowana szafka wisząca do kuchni posiada podwójne drzwi uchylne. Dzięki zastosowaniu zawiasów Blum ze zintegrowanym hamulcem, szafka wisząca zapewnia ciche domknięcie drzwi oraz przyjemność użytkowania. Kolekcja kuchni Komfort stanowi doskonałą imitację mebli kuchennych z drewna naturalnego. Seria posiada ciepły odcień frontów, a także delikatne sęki i tłoczenia, które wniosą do wnętrza naturalny efekt i przytulność. Ponadto meble kuchenne w stylu rustykalnym wykonane zostały z trwałej płyty laminowanej, która wykazuje cechy odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu retro
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 80cm
Szafka wisząca
Drewno naturalne
80 cm
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI SZAFKA WISZĄCA G2-80 DĄB KAMIENNY to model o wymiarach 80 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Prezentowana szafka wisząca do kuchni posiada podwójne drzwi uchylne. Dzięki zastosowaniu zawiasów Blum ze zintegrowanym hamulcem, szafka wisząca zapewnia ciche domknięcie drzwi oraz przyjemność użytkowania. Kolekcja kuchni Komfort stanowi doskonałą imitację mebli kuchennych z drewna naturalnego. Seria posiada ciepły odcień frontów, a także delikatne sęki i tłoczenia, które wniosą do wnętrza naturalny efekt i przytulność. Ponadto meble kuchenne w stylu rustykalnym wykonane zostały z trwałej płyty laminowanej, która wykazuje cechy odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu retro
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 80cm
Szafka wisząca
Drewno naturalne
80 cm
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca bari 80x72 cm płyta laminowana dąb kamienny cichy domyk blum
Nr kat. 100306164
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






