szafka dolna szufladowa pod zlew bari 60x82 cm płyta laminowana dąb kamienny cichy domyk blum
Nr kat. 100306104
opis produktu
BARI SZAFKA DOLNA DZS-60 BLUM DĄB KAMIENNY to model o wymiarach 60 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowana szafka dolna do kuchni posiada pojedynczą szufladę na prowadnicach Blum Antaro z systemem cichego domknięcia. Kolekcja kuchni Komfort charakteryzuje się ciepłym odcieniem oraz subtelną strukturą usłojenia, która pozwala uzyskać przytulną aranżację oraz przyjemną atmosferę. Produkt odporny na uszkodzenia mechaniczne wykonany został z wytrzymałej i trwałej płyty laminowanej. Kolekcja kuchni Komfort doskonale sprawdzi się w postaci mebli kuchennych w stylu rustykalnym, skandynawskim, nowoczesnym, loft, a także retro.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu retro
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Drewno naturalne
60 cm
Szafka dolna
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI SZAFKA DOLNA DZS-60 BLUM DĄB KAMIENNY to model o wymiarach 60 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowana szafka dolna do kuchni posiada pojedynczą szufladę na prowadnicach Blum Antaro z systemem cichego domknięcia. Kolekcja kuchni Komfort charakteryzuje się ciepłym odcieniem oraz subtelną strukturą usłojenia, która pozwala uzyskać przytulną aranżację oraz przyjemną atmosferę. Produkt odporny na uszkodzenia mechaniczne wykonany został z wytrzymałej i trwałej płyty laminowanej. Kolekcja kuchni Komfort doskonale sprawdzi się w postaci mebli kuchennych w stylu rustykalnym, skandynawskim, nowoczesnym, loft, a także retro.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu retro
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Drewno naturalne
60 cm
Szafka dolna
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna szufladowa pod zlew bari 60x82 cm płyta laminowana dąb kamienny cichy domyk blum
Nr kat. 100306104
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać





