szafka dolna bari 80x82 cm płyta laminowana dąb kamienny cichy domyk blum
Nr kat. 100306168
opis produktu
BARI SZAFKA DOLNA D2-80 DĄB KAMIENNY to model wymiarach 80 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowana szafka dolna do kuchni posiada podwójne drzwi uchylne na zawiasach Blum ze zintegrowanym hamulcem, które zapewniają cichą pracę mechanizmu. Model z kolekcji kuchni Komfort posiada ciepły odcień frontów oraz matowe wykończenie powierzchni, które doskonale imituje strukturę dębu kamiennego. Bari to seria wiernie odzwierciedlająca wygląd mebli kuchennych z drewna naturalnego, która wykonana została z płyty laminowanej. Kolekcja kuchni Komfort z łatwością odnajdzie się w roli mebli kuchennych w stylu rustykalnym, loft, retro, nowoczesnym oraz skandynawskim.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Meble kuchenne w stylu retro
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 80cm
Drewno naturalne
80 cm
Szafka dolna
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI SZAFKA DOLNA D2-80 DĄB KAMIENNY to model wymiarach 80 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowana szafka dolna do kuchni posiada podwójne drzwi uchylne na zawiasach Blum ze zintegrowanym hamulcem, które zapewniają cichą pracę mechanizmu. Model z kolekcji kuchni Komfort posiada ciepły odcień frontów oraz matowe wykończenie powierzchni, które doskonale imituje strukturę dębu kamiennego. Bari to seria wiernie odzwierciedlająca wygląd mebli kuchennych z drewna naturalnego, która wykonana została z płyty laminowanej. Kolekcja kuchni Komfort z łatwością odnajdzie się w roli mebli kuchennych w stylu rustykalnym, loft, retro, nowoczesnym oraz skandynawskim.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Meble kuchenne w stylu retro
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 80cm
Drewno naturalne
80 cm
Szafka dolna
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna bari 80x82 cm płyta laminowana dąb kamienny cichy domyk blum
Nr kat. 100306168
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






