szafka dolna bari 60x82 cm płyta laminowana dąb dąb kamienny cichy domyk blum
Nr kat. 100306101
opis produktu
BARI SZAFKA DOLNA D-60 DĄB KAMIENNY to szafka dolna do kuchni o wymiarach 60 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowany model posiada pojedyncze drzwi uchylne na zawiasach Blum, które zapewniają ciche i bezpieczne domknięcie. Fronty meblu kuchennych z motywem drewna naturalnego wniosą do wnętrza wizualne ocieplenie, przytulność, jak również szerokie możliwości aranżacji. Kolekcja kuchni Komfort świetnie sprawdzi się w roli mebli kuchennych w stylu rustykalnym, nowoczesnym, loft oraz skandynawskich. Ponadto szafka dolna do kuchni wykonana została z płyty laminowanej, dzięki czemu jest łatwa w pielęgnacji, a także odporna na uszkodzenia mechaniczne.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu retro
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Drewno naturalne
60 cm
Szafka dolna
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI SZAFKA DOLNA D-60 DĄB KAMIENNY to szafka dolna do kuchni o wymiarach 60 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowany model posiada pojedyncze drzwi uchylne na zawiasach Blum, które zapewniają ciche i bezpieczne domknięcie. Fronty meblu kuchennych z motywem drewna naturalnego wniosą do wnętrza wizualne ocieplenie, przytulność, jak również szerokie możliwości aranżacji. Kolekcja kuchni Komfort świetnie sprawdzi się w roli mebli kuchennych w stylu rustykalnym, nowoczesnym, loft oraz skandynawskich. Ponadto szafka dolna do kuchni wykonana została z płyty laminowanej, dzięki czemu jest łatwa w pielęgnacji, a także odporna na uszkodzenia mechaniczne.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu retro
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Drewno naturalne
60 cm
Szafka dolna
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna bari 60x82 cm płyta laminowana dąb dąb kamienny cichy domyk blum
Nr kat. 100306101
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






