dywan nowoczesny asos marmon 200x290 cm
Nr kat. 100406371
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
JAPANDI
NOWOCZESNE
Dywany 200x300
ASOS
Dywany z poliesteru
Dywany 3d
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Skandynawski
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASOS |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 65% Poliester / 35% Polipropylen |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
JAPANDI
NOWOCZESNE
Dywany 200x300
ASOS
Dywany z poliesteru
Dywany 3d
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Skandynawski
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASOS |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 65% Poliester / 35% Polipropylen |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny asos marmon 200x290 cm
Nr kat. 100406371
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








