aslad grafit
Nr kat. 100138115
opis produktu
Wyróżniający się minimalistycznym wzorem dywan z kolekcji ASLAD GRAFIT sprawdzi się jako element dekoracyjny we wnętrzach urządzonych w nowoczesnym stylu. Dywan został wykonany w całości z wysokiej jakości wełny, dzięki czemu dywan stanie się zakupem, który zagości w Twoim domu przez wiele lat. Dywan z wełny jest odporny na powstawanie zabrudzeń, a co za tym idzie nie sprawia on problemów podczas czyszczenia. Warto również podkreślić, że włókna wełny są sprężyste, więc będą one powracać do pierwotnej formy w momencie kiedy ustawisz na powierzchni dywanu mebel. Szczególnie polecamy na zastosowanie tego dywanu w salonie lub sypialni, gdzie najczęściej chodzi się bez butów.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowe |
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 1950 g/m2 |
| Wzór: | W paski |
| Rozmiar: | 2 x 2.80 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wyróżniający się minimalistycznym wzorem dywan z kolekcji ASLAD GRAFIT sprawdzi się jako element dekoracyjny we wnętrzach urządzonych w nowoczesnym stylu. Dywan został wykonany w całości z wysokiej jakości wełny, dzięki czemu dywan stanie się zakupem, który zagości w Twoim domu przez wiele lat. Dywan z wełny jest odporny na powstawanie zabrudzeń, a co za tym idzie nie sprawia on problemów podczas czyszczenia. Warto również podkreślić, że włókna wełny są sprężyste, więc będą one powracać do pierwotnej formy w momencie kiedy ustawisz na powierzchni dywanu mebel. Szczególnie polecamy na zastosowanie tego dywanu w salonie lub sypialni, gdzie najczęściej chodzi się bez butów.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowe |
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 1950 g/m2 |
| Wzór: | W paski |
| Rozmiar: | 2 x 2.80 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
aslad grafit
Nr kat. 100138115



