altona turkusowy
Nr kat. 100428168
opis produktu
Altona turkusowy to trwała, łatwa w pielęgnacji oraz odporna na czynniki mechaniczne wykładzina dywanowa o klasie obiektowej. Powyższy wariant doskonale sprawdzi się w hotelach, biurach, instytucjach oraz miejscach użytkowania publicznego. Wykładzina dywanowa turkusowa zapewni aranżacji wyjątkową kolorystykę, a także przyjemne w dotyku, gładkie i jednolite runo. Produkt charakteryzuje się gęstym tkaniem, które znacząco wpływa na miękkość i sprężystość powierzchni. Wysokiej jakości model nadaje się do montażu w miejscach intensywnie nasłonecznionych, dzięki właściwościom odpornym na promieniowanie UV. Wykładzina dywanowa z poliamidu nie przyciąga kurzu, a ponadto nie sprzyja rozwojowi moli ani grzybów.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Turkusowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 620 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Altona turkusowy to trwała, łatwa w pielęgnacji oraz odporna na czynniki mechaniczne wykładzina dywanowa o klasie obiektowej. Powyższy wariant doskonale sprawdzi się w hotelach, biurach, instytucjach oraz miejscach użytkowania publicznego. Wykładzina dywanowa turkusowa zapewni aranżacji wyjątkową kolorystykę, a także przyjemne w dotyku, gładkie i jednolite runo. Produkt charakteryzuje się gęstym tkaniem, które znacząco wpływa na miękkość i sprężystość powierzchni. Wysokiej jakości model nadaje się do montażu w miejscach intensywnie nasłonecznionych, dzięki właściwościom odpornym na promieniowanie UV. Wykładzina dywanowa z poliamidu nie przyciąga kurzu, a ponadto nie sprzyja rozwojowi moli ani grzybów.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Turkusowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 620 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
altona turkusowy
Nr kat. 100428168
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



