altona czerwony
Nr kat. 100122819
opis produktu
Altona czerwony to wykładzina dywanowa obiektowa, którą wyróżnia temperamentny odcień czerwieni oraz welurowe runo. Gęsto tkany model z poliamidu charakteryzuje się gładką i jednolitą powierzchnią. Miękkie i sprężyste runo jest jednocześnie odporne na ścieranie i udeptywanie, dzięki czemu sprawdzi się w przestrzeni publicznej o średnim natężeniu ruchu. Wykładzina dywanowa z poliamidu nie blaknie pod wpływem promieniowania UV, odnajdując się także w miejscach intensywnie nasłonecznionych. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu, wykazując właściwości antystatyczne. Nie sprzyja także rozwojowi drobnoustrojów, stanowiąc znakomite rozwiązanie dla alergików. Model odpowiedni do montażu na systemie ogrzewania podłogowego skutecznie przewodzi ciepło.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Czerwone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 620 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Altona czerwony to wykładzina dywanowa obiektowa, którą wyróżnia temperamentny odcień czerwieni oraz welurowe runo. Gęsto tkany model z poliamidu charakteryzuje się gładką i jednolitą powierzchnią. Miękkie i sprężyste runo jest jednocześnie odporne na ścieranie i udeptywanie, dzięki czemu sprawdzi się w przestrzeni publicznej o średnim natężeniu ruchu. Wykładzina dywanowa z poliamidu nie blaknie pod wpływem promieniowania UV, odnajdując się także w miejscach intensywnie nasłonecznionych. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu, wykazując właściwości antystatyczne. Nie sprzyja także rozwojowi drobnoustrojów, stanowiąc znakomite rozwiązanie dla alergików. Model odpowiedni do montażu na systemie ogrzewania podłogowego skutecznie przewodzi ciepło.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Czerwone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 8 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 620 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
altona czerwony
Nr kat. 100122819
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



