szafka wisząca wysoka alba 90x92 cm płyta laminowana dąb hikora cichy domyk blum
Nr kat. 100321266
opis produktu
ALBA SZAFKA WISZĄCA WYSOKA G2-90-H92 HIKORA to szafka wisząca do kuchni z podwójnymi drzwiami uchylnymi. Model o podwyższonej konstrukcji oraz wymiarach 90 cm głębokości, 92 cm wysokości oraz 32 cm szerokości - posiada frezowane uchwyty, które podkreślają minimalistyczna formę mebli. Dzięki innowacyjnym okuciom, kolekcja kuchni Komfort zapewnia ciche i łagodne domknięcie drzwi. Meble kuchenne w stylu nowoczesnym wykonane zostały z płyty laminowanej, która wyróżnia się odpornością na pęknięcia, zarysowania i przebarwienia. Łatwa w pielęgnacji szafka wisząca do kuchni zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba / hikora |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SZAFKA WISZĄCA WYSOKA G2-90-H92 HIKORA to szafka wisząca do kuchni z podwójnymi drzwiami uchylnymi. Model o podwyższonej konstrukcji oraz wymiarach 90 cm głębokości, 92 cm wysokości oraz 32 cm szerokości - posiada frezowane uchwyty, które podkreślają minimalistyczna formę mebli. Dzięki innowacyjnym okuciom, kolekcja kuchni Komfort zapewnia ciche i łagodne domknięcie drzwi. Meble kuchenne w stylu nowoczesnym wykonane zostały z płyty laminowanej, która wyróżnia się odpornością na pęknięcia, zarysowania i przebarwienia. Łatwa w pielęgnacji szafka wisząca do kuchni zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba / hikora |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca wysoka alba 90x92 cm płyta laminowana dąb hikora cichy domyk blum
Nr kat. 100321266
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








