szafka wisząca wysoka alba prawa do zabudowy mikrofali 60x92 cm płyta laminowana dąb hikora cichy domyk blum
Nr kat. 100321194
opis produktu
ALBA SZAFKA WISZĄCA POD ZABUDOWĘ MIKROFALÓWKI PRAWA GM-60-H92 HIKORA to szafka wisząca do kuchni z drzwiami uchylnymi oraz wnęką. Model wzbogacony o innowacyjne okucia charakteryzuje się lekką i cichą pracą mechanizmu domknięcia. Kolekcja kuchni Komfort imitująca meble kuchenne z drewna naturalnego wiernie odzwierciedla odcień oraz rzeczywistą strukturę drewna. Szafka wisząca wykonana z płyty laminowanej jest łatwa w pielęgnacji oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wymiary produktu sięgają 80 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba / hikora |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka pod mikrofalówkę |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SZAFKA WISZĄCA POD ZABUDOWĘ MIKROFALÓWKI PRAWA GM-60-H92 HIKORA to szafka wisząca do kuchni z drzwiami uchylnymi oraz wnęką. Model wzbogacony o innowacyjne okucia charakteryzuje się lekką i cichą pracą mechanizmu domknięcia. Kolekcja kuchni Komfort imitująca meble kuchenne z drewna naturalnego wiernie odzwierciedla odcień oraz rzeczywistą strukturę drewna. Szafka wisząca wykonana z płyty laminowanej jest łatwa w pielęgnacji oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wymiary produktu sięgają 80 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba / hikora |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka pod mikrofalówkę |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca wysoka alba prawa do zabudowy mikrofali 60x92 cm płyta laminowana dąb hikora cichy domyk blum
Nr kat. 100321194
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








