szafka wisząca alba lewa 45x72 cm płyta laminowana dąb hikora cichy domyk blum
Nr kat. 100321297
opis produktu
ALBA SZAFKA WISZĄCA LEWA G-45 HIKORA to jednodrzwiowa szafka wisząca do kuchni wyposażona w okucia z systemem cichego domknięcia drzwi. Model z frezowanym uchwytem oraz pojedynczymi drzwiami uchylnymi lewostronnie – mierzy 45 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Prezentowana kolekcja kuchni Komfort imitująca meble kuchenne z drewna naturalnego, łączy przytulne wykończenie frontów z minimalistyczną formą konstrukcji. Szafka wisząca do kuchni jest łatwa w pielęgnacji, jak również odporna na szkodliwe działanie czynników mechanicznych – takie jak zarysowania czy przebarwienia.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba / hikora |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SZAFKA WISZĄCA LEWA G-45 HIKORA to jednodrzwiowa szafka wisząca do kuchni wyposażona w okucia z systemem cichego domknięcia drzwi. Model z frezowanym uchwytem oraz pojedynczymi drzwiami uchylnymi lewostronnie – mierzy 45 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Prezentowana kolekcja kuchni Komfort imitująca meble kuchenne z drewna naturalnego, łączy przytulne wykończenie frontów z minimalistyczną formą konstrukcji. Szafka wisząca do kuchni jest łatwa w pielęgnacji, jak również odporna na szkodliwe działanie czynników mechanicznych – takie jak zarysowania czy przebarwienia.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba / hikora |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca alba lewa 45x72 cm płyta laminowana dąb hikora cichy domyk blum
Nr kat. 100321297
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








