leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KINKIETY ŁAZIENKOWE KULE

12 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kinkiety łazienkowe kule

Lampy szklane kule to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli, który cieszy się dużą popularnością już od wielu lat. Klosze w kształcie szklanych kul są elementem różnych typów oświetlenia. W naszym sklepie znajdziecie lampy szklane kule wiszące, stojące i sufitowe. Konstrukcja ta znalazła jednak zastosowanie również w przypadku oświetlenia łazienek. W kategorii tej dostępne są między innymi kinkiety łazienkowe kule.

W sklepie online Komfort w kategorii kinkiety łazienkowe kule znajdziecie kilkanaście różnych modeli wyselekcjonowanych z najnowszych kolekcji oświetlenia. Są to zarówno kinkiety łazienkowe kule szklane przeznaczone do montażu nad lustrem, jak i modele zaprojektowane z myślą o montażu po bokach strefy umywalkowej. Wśród kilkunastu różnych modeli oferujemy kinkiety łazienkowe kule w stylu klasycznym, a także nowoczesne lampy z kulistymi kloszami. Jeśli chcecie wykorzystać w swojej łazience kinkiety szklane kule, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie modele są aktualnie dostępne na naszej stronie.

Kinkiet łazienkowy kula – uniwersalny i ponadczasowy wzór

Dlaczego kinkiety łazienkowe kule są tak popularnym rodzajem oświetlenia? Zdecydowała o tym przede wszystkim uniwersalność tego wzoru. Motyw kuli możemy z łatwością wpasować w różne aranżacje wnętrz. Kinkiet łazienkowy biała kula może być dodatkiem do łazienki klasycznej czy skandynawskiej. Świetnie sprawdzi się jednak również w aranżacji nowoczesnej, loftowej czy też wnętrzu inspirowanym stylem glamour. Dużo zależy oczywiście do koloru oprawy i stylu kulistych kinkietów do łazienki. W naszym sklepie online znajdziecie między innymi kinkiet łazienkowy czarny kula, a także kinkiety w kolorze białym czy złotym. Coś dla siebie znajdą nawet miłośnicy żywszych i bardziej energetycznych barw.

O czym jeszcze warto pamiętać, decydując się na kinkiet łazienkowy kula? Tego rodzaju oświetlenie najlepiej wykorzystać w aranżacji, w której znajdują się już inne okrągłe lub zaokrąglone elementy. W przypadku łazienki może to być na przykład owalna umywalka wolnostojąca czy okrągłe lustro.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.