Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Salon z dużym oknem tarasowym

Produkty w tym stylu

regał wiszący 139,8x41x28,1 cm, płyta laminowana

529,00 zł/szt

Dostępny w różnych kolorach
Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia
komoda 139,8x86x38,1 cm, front MDF foliowany

1069,00 zł/szt

Dostępny w różnych kolorach
Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

12% taniej

Podłoga z montażem - od projektu aż po montaż

Salon z dużym oknem tarasowym

Odsłonięte duże okno tarasowe zaprasza do salonu ogród. Jednocześnie pomieszczenie to optycznie się powiększa i nabiera przestronności. Okno wprowadza do wnętrza naturalne światło, które jest jednym z najważniejszych elementów aranżacji pokoju dziennego. Duże okno tarasowe przybliża nas do natury. Dzięki niemu jesteśmy niemal w stanie poczuć słońce, wiatr i deszcz. Duża ilość naturalnego światła sprawia, że aranżacja zawsze będzie wprawiała domowników oraz gości w optymistyczny nastrój. O różnych porach dnia zapewni nam inny klimat. Rankiem wprowadzi do wnętrza nieco chłodnych, ale pobudzających barw, a wieczorem ciepłych – żółtej i czerwonej, które będą zachęcać do wypoczynku.

Nowoczesne meble CARRARA

Salon jest wizytówką każdego domu. To pomieszczenie musi się dobrze prezentować, a przy tym być bardzo funkcjonalne. Każdego dnia powinno gwarantować komfort domownikom, jak również ich gościom. W salonie potrzebne jest miejsce do przechowywania różnych rzeczy oraz eksponowania elementów dekoracyjnych. To wszystko zagwarantuje nam konfigurowalna kolekcja mebli CARRARA. Szafki, przeszklone witryny oraz komody są spójne estetycznie i tworzą całość, umożliwiając wyposażenie pomieszczenia w konkretnym stylu. Pozwalają na optymalne zorganizowanie przestrzeni. Propozycja sześciu kolorów frontów o różnym wykończeniu daje nam swobodę dowolnego łączenia ze sobą różnych barw tak, aby powstała przestrzeń, która w pełni będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom. Decydując się na jeden z wielu rodzajów uchwytów sprawimy, że będzie on doskonałym uzupełnieniem frontów oraz wprowadzi do pomieszczenia akcent.

Elementy dekoracyjne w salonie

Do nowoczesnego salonu powinniśmy wybierać proste formy i subtelne tonacje, które doskonale ze sobą współgrają i tworzą harmonijne wnętrze. Szary kolor frontów w połączeniu z barwą drewna – bielonej podłogi, korpusów mebli, nóg fotela oraz stolika, tworzą intrygujący i elegancki zestaw wprowadzając jednocześnie naturalność. Górne oświetlenie salonu zostało uzupełnione wysoką lampą stojącą oraz nocną, które posiadają proste i jednolite abażury. Uszaty fotel, dywan z frędzlami oraz zasłony w dużym oknie tarasowym wprowadziły do salonu miękkość, przytulność i ciepło.

Udostępnij inspirację