Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Jadalnia z dużym stołem

Produkty w tym stylu

panel, AC4, 8 mm, wodoodporny, szeroka deska, 4V

79,99 zł/m2

Dostępny próbnik
wysyłamy w 24h
panel, AC4, 8 mm, wodoodporny, 4V - fuga

119,00 zł/m2

Dostępny próbnik
wysyłamy w 24h
panel, AC4, 8 mm, wodoodporny, 4V - fuga

139,95 zł/m2

Dostępny próbnik
Wysyłamy w 4 tygodnie
panel, AC5, 12 mm, wodoodporny, 4V - fuga

169,95 zł/m2

Wysyłamy w 6 tygodni

12% taniej

Podłoga z montażem - od projektu aż po montaż

Jadalnia z dużym stołem

Jadalnia to niezbędne wnętrze w każdym domu. Jest miejscem spotkań i radosnych chwil w gronie rodziny oraz przyjaciół. Stół to jeden z najważniejszych elementów jej wyposażenia. Przy nim spotykamy się na co dzień i w święta. Jadalnia z dużym stołem to idealne rozwiązanie dla osób lubiących organizować spotkania w niemałym towarzystwie. Ten mebel wymaga przestronnego pomieszczenia. Obecnie pokój stołowy staje się nie tylko miejscem wspólnych posiłków. Przy stole spędzamy czas, rozmawiamy, podejmujemy decyzje, a nawet pracujemy. Czarny stół z czarnymi szczebelkowymi krzesłami inspirowanymi stylem windsor prezentują się elegancko w połączeniu z szarą imitującą beton podłogą. Prosta konstrukcja stołu oraz nietypowa forma krzeseł sprawiają, że te elementy tworzą gustowny zestaw jadalniany.

Ściana z cegły w jadalni

Warto zadbać, aby jadalnia była nie tylko funkcjonalna, ale również prezentowała się estetycznie. Sposobem na osiągnięcie takiego efektu jest ściana z czerwonej cegły. Ta dekoracja obecnie cieszy się ogromną popularnością. Ściana wykończona cegłą jest stylowa. Wbrew pozorom ociepla wnętrze i nawiązuje do pomieszczeń w stylu industrialnym. Jeśli lubisz naturalne tworzywa i ciekawe projekty to taka stylizacja jest właśnie dla Ciebie. Sprawia, że jadalnia jest ponadczasowa i inna niż wszystkie. Naturalny surowiec stanowi doskonałe tło dla ciemnego stołu z ciemnymi krzesłami.

Akcenty i dodatki w jadalni

Jeśli chcesz, aby Twoja nowoczesna jadalnia nabrała wyjątkowego charakteru postaw na ciekawe i oryginalne dekoracje. Geometryczny dywan utrzymany w kolorze szarej betonowej podłogi, mimo, że bardzo się nie wyróżnia to ociepla wnętrze dodając mu przytulnego klimatu. Współczesna grafika w jadalni stanowi kontrast dla ściany z czerwonej cegły. Powierzchnię użytkową stołu rozświetlają dwie rattanowe kule różnej wielkości, a odpowiednie oświetlenie dzienne gwarantują duże okna.

Udostępnij inspirację