zlewozmywak teka square 50.40 tg 3,5 w/ovf sp stone grey
Nr kat. 100320387
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA SQUARE 50.40 TG 3,5 W/OVF SP STONE GREY to jednokomorowy zlewozmywak podblatowy z odpływem w komplecie. Prezentowany zlewozmywak szary wyróżnia się matowym wykończeniem powierzchni oraz strukturą kamienia. Model zapewnia właściwości antybakteryjne. Zlewozmywak z tegranitu charakteryzuje się odpornością na czynniki mechaniczne. Jego powierzchnia nie ulega zarysowaniom, odkształceniom, przebarwieniom, ani pęknięciom. Ponadto zlewozmywak z tegranitu nie reaguje na szok termiczny. Wymiary modelu marki Teka wynoszą 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 54 cm szerokości.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 495 X 395 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Podblatowy |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 54 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Matowe |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | SQUARE |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA SQUARE 50.40 TG 3,5 W/OVF SP STONE GREY to jednokomorowy zlewozmywak podblatowy z odpływem w komplecie. Prezentowany zlewozmywak szary wyróżnia się matowym wykończeniem powierzchni oraz strukturą kamienia. Model zapewnia właściwości antybakteryjne. Zlewozmywak z tegranitu charakteryzuje się odpornością na czynniki mechaniczne. Jego powierzchnia nie ulega zarysowaniom, odkształceniom, przebarwieniom, ani pęknięciom. Ponadto zlewozmywak z tegranitu nie reaguje na szok termiczny. Wymiary modelu marki Teka wynoszą 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 54 cm szerokości.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 495 X 395 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Podblatowy |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 54 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Matowe |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | SQUARE |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka square 50.40 tg 3,5 w/ovf sp stone grey
Nr kat. 100320387
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




